انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه 165
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
هیم هر چی خلوت تر باشه راحت تر حرف میزنید(:

من میرم فعلا^_^
فرستادمش رضا اون فول البوم رو دان کن خدایی از دستت میپره دان نکنیUndecided
(10-07-2014، 17:28)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ینی چی چی میگی تو؟

من همتونو میشناسم شما منو دست کم گرفتین حتی پیام خصوصیاتونم دارم صابرم دیده پس هیییییییییییییییسسسسسسسسسس نزار دهنم باز بشه

حرفام برا مُخت سنگینه نمیگیری ! ..

دهنت باز شه ..

منم ازت آتو دارم ..

کاری هم نکردم که بخوام ازش بترسم ..

پیام خصوصی که من بهت دادم هم اشکال نداره صابر خونده باشه !

فقد اینو بهت بگم .. هنو عقبی .. خیلی ها هستن که پشتت حرف میزنن که خبر نداری عزیز من ..
اگه تو اکنت اصلیم بودم همتون رو محروم می کردم.Dodgy بسته دیگه. دعوا کاره نی نی هاستBig Grin
(10-07-2014، 17:30)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
._.

تو دان کن برام تعریف کن._.

لا حجم._.
سلام^_^
(10-07-2014، 17:31)Erwin Rommel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اگه تو اکنت اصلیم بودم همتون رو محروم می کردم.Dodgy بسته دیگه. دعوا کاره نی نی هاستBig Grin

ییادش بخیر اون اولا -ـــ-
همش از فرید رومل سوال میکردم Big Grin
نزدیک بود بزنه ادمو -ـــــ-
(10-07-2014، 17:31)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2014، 17:30)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
._.

تو دان کن برام تعریف کن._.

لا حجم._.

دیوانهBig Grin
بعد حتما دانش کن منم حجمم تموم میشه ب زودی
(10-07-2014، 17:31)Erwin Rommel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

._.
[ -> ]

دادا منم ی زمانی نی نی شیطونه بودم ! ^_^ :|

کسی هم اینجا دعوا نکرده (: ی بحث بین مادر و دُختره ! :|

آ راستی خیلی ممنون از اون کمکی که بهم کردی ! ._.

:|

(10-07-2014، 17:29)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2014، 17:28)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ممد ؟ :|

چرا بهم دروغ گفتی ؟ :|

فاطی بهم گفت oــO

داره دروغ میگه -ـــ-

ولل :| .. !