انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد165(2) ஜ۩۩ஜ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سارا *_*

تو ... تو
مــن نمیدونم |:

شماها گفتین جمعه |:

هرچی هست هیشکی از خونه بیرون نرفتــه |:

پس تعطیلــه |:
(11-07-2014، 7:23)نوشیکا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چــــون بــــاید بــا خــاله و دخــترخـــله ی مزخــرفم بریمــ بیرون ×ــ×

درکت میکنم منم این مشکلو با فامیلای بابام دارمBig GrinBig Grin

(11-07-2014، 7:24)Ahang jooON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سارا *_*

تو ... تو

من چیییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بگوووووووووووووووو
سلـ ــــــآمــ ــــ

((:
نمــــیخوامــ برمــــــ!!!
(11-07-2014، 7:23)نوشیکا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

چی میگی باو

کاشکی من جات بودم

من عاشق بیرون رفتن و گشتنم

از خونه موندن خوشم نمیاد

واسه مسافرت رفتنم که میمیرممممم
(11-07-2014، 7:25)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلـ ــــــآمــ ــــ

((:

درود....

نوشییییییییییییی عزیزم ی هدفون بردار بروBig GrinBig GrinBig Grin
سلـــامــ مهـــی
(11-07-2014، 7:26)Ahang jooON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

چی میگی باو

کاشکی من جات بودم

من عاشق بیرون رفتن و گشتنم

از خونه موندن خوشم نمیاد

واسه مسافرت رفتنم که میمیرممممم

من اصلــا دوس ندارم بمونم تو خونــه -___-

از خرید حتی اگه یه روزنامه ام باشه نمیگزرم -____- (:
(11-07-2014، 7:24)سارا 76 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

درکت میکنم منم این مشکلو با فامیلای بابام دارمBig GrinBig Grin

(11-07-2014، 7:24)Ahang jooON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سارا *_*

تو ... تو

من چیییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بگوووووووووووووووو
آخه نمیدونم چجوری بگمShy