انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: نیمار:امیدوارم آرژانتین، آلمان را شکست دهد!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
به نقل از خبرگزاری فرانسه از ریو دو ژانیرو، نیمار که به دلیل آسیب دیدگی شکست تحقیر آمیز هفت بر یک برزیل مقابل آلمان را از دست داد در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که وی خواستار کسب عنوان قهرمانی جام جهانی توسط مسی و آرژانتین است.  

نیمار:امیدوارم آرژانتین، آلمان را شکست دهد! 1

نیمار که هم تیمی مسی در بارسلونا است ؛گفت : تاریخچه ورزشی مسی بسیار مهم است ، وی جام های زیادی برده است و من برای وی هورا خواهم کشید. وی دوست و هم تیمی من است و من برای وی آرزوی موفقیت دارم . ˈ

حمایت نیمار از مسی و فراتر از آن آرژانتین احتمالا با استقبال بسیاری از هموطنانش روبرو نخواهد شد.
برزیلی ها از چشم انداز سومین عنوان قهرمانی آرژانتین در دیدار پایانی جام جهانی در ورزشگاه ماراکانا در ریو دو ژانیرو وحشت دارند.
این دو کشور امریکای جنوبی دشمنان قسم خورده فوتبالی هستند وصعود آرژانتین به فینال بر زخم تازه برجای مانده برزیلی ها از شکست سنگین بیسابقه سه شنبه مقابل آلمان نمک پاشیده است.
روزنامه «او دیا» چاپ برزیل پس از راهیابی آرژانتین به فینال در دیدار چهارشنبه مقابل هلند با ابراز اندوه نوشت: کابوس ادامه دارد.
انتظار می رود که حدود یکصد هزار نفر از هواداران آرژانتینی برای تماشای دیدار پایانی که نقطه اوج یک جشنواره یک ماهه فوتبال محسوب می شود راهی ریو شوند.
از یه برزیلی این حرف محاله
چون از آلمان 7تا خوردن وگرنه آرزوشون اینه که آرژانتین ببازه
منم خیلی دوس دارم آرژانتین از آلمان 7تا بخوره تا تلافی اون گلی که تو بازی با ایران تو دقیقه 91 زدن در بیاد ولی حیف مسی خیلی قوی و با تجربس
نه این با مسی هم باشگاهی این میگه وگرنه برزیلی ها طرفدار المانن
پ چی؟؟؟
اصا میدونی آلمان ګوشت تلخه آدم بدش میاد ازش با این که بازیشونم خوبه هاااااااااااا
(12-07-2014، 11:40)Parsa*Barca نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پ چی؟؟؟
اصا میدونی آلمان ګوشت تلخه آدم بدش میاد ازش با این که بازیشونم خوبه هاااااااااااا
حرف دهنتو بفهم ینی چی گوشتش تلخه ؟
(12-07-2014، 14:32)دختر شیطون 20014 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-07-2014، 11:40)Parsa*Barca نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پ چی؟؟؟
حرف دهنتو بفهم ینی چی گوشتش تلخه ؟
از یه طرفدار برزیل واقعا بعیده که طرفدار آلمان باشه
نکنه 7 تایی شدنتون یادت رفته؟؟؟؟؟
طرفدار برزیلم واز ارژانتین متنفرم
درضم من نمیتونم کشورو برای بفروشم
(11-07-2014، 16:57)دختر شیطون 20014 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
الان تک تک برزیلی ها دلشون میخواد آرژانتین قهرمان شه
(13-07-2014، 10:38)Xavi Hernandes نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-07-2014، 16:57)دختر شیطون 20014 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
الان تک تک برزیلی ها دلشون میخواد آرژانتین قهرمان شه

اشتباه نکن برزیلی ها دوس ندارن کشور رقیبشون تو کشور خودشون ببرن پس تصمیم گرفتن طرفدار المان باشن
صفحه‌ها: 1 2