انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: نیمار:اگرضربه زونیگا 2 سانتی متر پایین تربود؛تا آخرعمرباید روی ویلچر مینشستم!!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
نیمار، ستاره تیم ملی برزیل، اعلام کرد از زونیگا، بازیکن کلمبیا، که باعث مصدومیت شده، کینه ای ندارد اما اگر محل ضربه این بازیکن کمی پایین تر بود، باعث فلج شدنش می شد.  

نیمار:اگرضربه زونیگا 2 سانتی متر پایین تربود؛تا آخرعمرباید روی ویلچر مینشستم!! 1

غیبت نیمار در نهایت با شکست 7-1 برزیل و ناکامی این تیم در کسب ششمین عنوان قهرمانی جهان همراه شد. نیمار در کنفرانسی خبری در مورد آخرین وضعیت خودش به صحبت پرداخت: 

" ضربه اگر 2 سانتی متر پایین تر می بود اکنون من روی ویلچر قرار داشتم." مهاجم باشگاه بارسلونا در حالی که اشک می ریخت این سخنان را بر زبان آورد.

وی ادامه داد: " هیچ کینه ای از زونیگا ندارم و بعید می دانم که او این حرکت را به عمد انجام داده باشد."

نیمار فصل گذشته در 26 بازی لیگ اسپانیا 9 گل برای تیمش به ثمر رساند اما امیدوار است تا با بهبودی هر چه سریع تر، فصل موفقیت آمیز تری را با باشگاهش سپری کند. 

نیمار در ادامه همچنین تاکید کرد که مسی لیاقت قهرمانی در جهان را دارد: " او دوست من است و معتقدم که لیاقت قهرمانی را دارد. برای او در دیدار فینال آرزوی موفقیت می کنم." 
اوخیییییییییییی الهی....اگه اون بود بازی اینجوری نمیشدSleepy
بیچاره چلاغ شد Smile
الاهی بمییییییییییرمSad