انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: نگاه 206 به 30 میلیون تومان
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
نگاه 206 به 30 میلیون تومان 1
رانه نیوز: گرانی 206 باز هم خبر داغ بازار آزاد خودروها، در هفته نخست مرداد ماه بود.

به گزارش رانه نیوز، این روزها پژو206 به خبرسازترین خودروی داخلی در بازار آزاد خودروها تبدیل شده است. چند هفته ای می شود که افزایش قیمت این خودرو به خبر داغ بازار خودروها تبدیل شده است و به نظر می رسد، خیالی برای ثبات قیمت نیز در سر ندارد.

پس از آنکه گزارش های آماری از تولید بهاره خودروها از کاهش 63 درصدی تولید 206 حکایت کرد، روند صعودی قیمت این خودرو در بازار نیز مشهودتر شد و گرانی را مهمان خودرویی کرد که گفته میشد قرار است جای خود را به رانا محصول جدید ایران خودرو بدهد.

فعالان بازار خودروها از رسیدن 206 تیپ 6 به مرز 30 میلیون تومان خبر می دهند، گفته می شود این خودرو در هفته های اخیر افزایش دو میلیون و 500 هزار تومانی را تجربه کرده و هم اکنون 29 میلیون تومان قیمت دارد. قیمت این خودرو نسبت به بهار 91 حدود 6 میلیون تومان افزایش یافته است و به نظر می رسد در صورت ادامه وضعیت کنونی در تولید این خودرو، بهای خود را به زودی به 30 میلیون تومان برساند.

در روزهای گذشته 206 تیپ 2 نیز افزایش قیمت 200 هزار تومانی را تجربه کرده و 19 میلیون تومان به فروش می رسد. این در حالیست که در اواخر اردیبهشت ماه که هنوز به آغاز فصل سفر فرصت باقی بود، این خودرو در بازار آزاد 16 میلیون و 600 هزار تومان دست به دست میشد، اما کم کم روند صعودی در پیش گرفت و در آخرین جهش افزایش قیمت، 200 هزار تومان گران شد و بهای خود را به 19 میلیون تومان رساند.

به گفته فعالان بازار خودورها، در این روزهای گرانی، پژو 206 صندوقدار مدل V8 ، 22 میلیون و 300 هزارتومان قیمت دارد و مدل V9 این خودرو نیز از قافله افزایش قیمت میلیونی جا نمانده و با تجربه افزایش قیمت یک میلیون و 500 هزار تومانی، 29 میلیون و 500 هزار تومان فروش می رود.
ماشالله کی باورش میشد 206 انقدر گرون بشهConfusedHuh
یه زمانی مزدا 3 .30 میلیون بود حالا 206 حتما 2 روز دیگه پیکان می شود 10 میلیون پراید 20 میلیون موتور 10 میلون الاغ 5 میلیون. والا به خدا دوروز دیگه هر جا می خواهیم بریم تاکسی نیست و باید با خط 11 بریم.cryingcryingcryingcryingcryingcrying
نگاهش الان از30ملیون هم رد شد تیپ6شده35ملیونConfused
30 مليون خييييلي برا 206 زياده چند سال پيش با 30 مليون ميشد مزدا3 گرفت
ماشینه منواگه بخوای بخری جهانم بفروشی نمیشه(شوخی)Big Grin

یادته روز اول بهت گفتم میخوام با یه دروغ بزرگ حرفامو شروع کنم؟
تو اخم کردی ، گفتم دوستت نداااااارم! بعدهردو تامون زدیم زیر خنده …
اما دیروز گفتی که میخوای با یه دروغ بزرگ خداحافظی کنی
و بعد فریاد زدی دوستت دارم!! هر دومون بغض کردیم و تو رفتی برای همیشهp336
خدایا ما حوصله نداریم به راه راست برویم....خودت راه راست را به روی ما کج کن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinUndecided
(01-08-2012، 16:13)hossein. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ماشالله کی باورش میشد 206 انقدر گرون بشهConfusedHuh

tgtgbjbvjv