انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: بازی آنلاین گیمزر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان این اولین تاپیک من تو این سایته.
میخواستم یه سایته خیلی خوب رو واستون معرفی کنم که شامل 4 بازی هست.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
gamezer.com
این بازی شامل بازی های:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیلیارد

شطرنج

چکرز

و

گلادیاتور

که بیشترین طرفدار این سایت مال بازی بیایرد هست.

من فقط بازی بیلیارد رو میکنم.

اگه راهنمایی لازم داشتین همین جا بگید تا راهنماییتون کنم.

راستی تشکر کردن هم سخت نیست

اونایی ک میگن بازی براشون نمیاره...
نکات زیر حتما توجه کنید:
1_ مرورگرتون جدیدترین نسخه باشه
2_ اگه از مرورگر اکسپلورر استفاده کنید سرعت بازی خیلی بهتره و بازی روون تر اجرا میشه
3_حتما حتما فلش پلیر هم نصب کنید...
[url=dl.downloadha.com/Hamid/Downloadha/File/Adobe Flash Player 10.1.102.64 (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.Downloadha.com).zip ]اینم جدیدترین نسخه فاش پلیر.....[/url]

4_برای ثبت نام دکمه register رو بزنید
بازی می خوام
پسرونس ولی مرسی
مر30..
ولی این چیزابما دخترانمیاد بنویس مخصوص پسراExclamation
(30-10-2012، 20:55)RASHIN 2012 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مر30..
ولی این چیزابما دخترانمیاد بنویس مخصوص پسراExclamation

باور کن دخترا بیشتر تو بیلیاردن تا پسرا...
اصلا برا من نمیاره!
صفحش ماد اما نمیدونم تو کدوم قسمت باید برم!؟
(01-11-2012، 18:13)sara.pishoooo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اصلا برا من نمیاره!
صفحش ماد اما نمیدونم تو کدوم قسمت باید برم!؟

کدوم بازی رو میخوای بکنی؟؟؟
چتوری میاد:huh::huh::huh::huh::huh::huh::huh::huh::huh::huh::huh::huh::huh::exclamatio​n::exclamation::exclamation::exclamation::exclamation::exclamation::exclamation:​:exclamation::exclamation::exclamation::exclamation::exclamation:

چتوری میاد:huh::huh::huh::huh::huh::huh::huh::huh::huh::huh::huh::huh::huh::huh::huh::​huh::huh::huh::huh::huh::huh::huh::huh::exclamation::exclamation::exclamation::e​xclamation::exclamation::exclamation::exclamation::exclamation::exclamation::exc​lamation::exclamation::exclamation:
BlushBlushmer30

asdasdsadasdasdasd alye
یکی میشه به من راهنمایی کنه چطور بازی انلاین کننننننننننننننننننننننننننننننننمcryingHuhConfused

ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​اااااااااااااااااااااااااااااااا نمیااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​اااااااااااااد این بازییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی​یییییی

ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​اااااااااااااااااااااااااااااااا نمیااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​اااااااااااااد این بازییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی​یییییی
صفحه‌ها: 1 2