انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: علاقه جونگ مین به ایران
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
و fansign سه روز پیش جونگمین یه نماینده ایرانی داشتیم!
مینو جون به عنوان نماینده بچه های ایران برای بار دوم جونگ مین رو به ایران دعوت کرد 
و ازش امضا گرفت!!
و نکته مهم و عالی اینکه جونگمین گفته:دوست دارم بیام ایران!! 
اینم عکس و امضای آقا جونگ مین تا باورکنین

اون وسط جونگ مین نوشته 꼭 이란 갈께요!! "یعنی من حتما به ایران میام!
علاقه جونگ مین به ایران 1
 دیدین؟باورکردین؟ایشاالله درقدم اول دابل اس برگرده و درقدم دوم بیان ایران ایشاالله ایشاالله چشم حسود بترکهعلاقه جونگ مین به ایران 1
نظر یادت نره
خدا کنه بیان ایران
خداکنه بیاد!!!!HeartHeartHeart
جونگ مین حتی وقتی ایمن طرفدار ایرانی رودید اصلا نمی دونست زبانی به نام فارسی وجود داره اون وقت بیان ایران تازه الان کیوو یونگی هم سربازی اند ................ولی منم امیدوارم بیان که خیلی بعیدهConfused
کاشکی به جاش هیون میومدDodgy
یعنی واقعا میادHuhHuhHuhHuhHuhHuh
خدایا ممنون که صدامو شنیدی هنگامی که میگفتم کاری کن جونگمین بیاد ایرانRolleyesRolleyesRolleyesRolleyesRolleyesRolleyesRolleyesRolleyesRolleyesRolleyesRolleyesRolleyesRolleyesRolleyesRolleyesRolleyes 

SmileSmileSmileSmileSmileSmile
[color=#9400D3][b][size=medium][font=Arial]وایی خدا کنه که بیاد ایرانConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfused
ایشالاBig GrinBig Grin
(16-07-2014، 16:52)KHJ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جونگ مین حتی وقتی ایمن طرفدار ایرانی رودید اصلا نمی دونست زبانی به نام فارسی وجود داره اون وقت بیان ایران تازه الان کیوو یونگی هم سربازی اند ................ولی منم امیدوارم بیان که خیلی بعیدهConfused

واقعا؟؟؟؟؟
یعنی پارک جونگ مین تمدن به این بزرگی رو نمیشناسه؟؟؟؟؟
نه بابا بعیده
.
.
.
درضمن بعید می دونم بیاد
عزیزم........!
فدای داداشم بشم من......!
من که امیدوارم بیاد ایران....!
مرسی و سپاس
صفحه‌ها: 1 2 3