انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: سخنرانی استالین در مورد قانون اساسی جدید شوروی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.

سخنرانی معروف استالین که در آن به اهمیت نقش کلیدی مردم در اداره وسرنوت شوروی می پردازد ومردم با ابراز احساساتی شدید از وی استقبال می کنند.

این بخش از سخنرانی ایشان درمورد نقش مردم در قانون اساسی شوروی است
(03-08-2012، 13:44)Nicola نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

سخنرانی معروف استالین که در آن به اهمیت نقش کلیدی مردم در اداره وسرنوت شوروی می پردازد ومردم با ابراز احساساتی شدید از وی استقبال می کنند.

این بخش از سخنرانی ایشان درمورد نقش مردم در قانون اساسی شوروی است
درود
خیلی بده که کمونوسیت هایی مثل شما این روزا حتی یه محلی برای گفتوگوی خودتون ندارید،خیلی بده که گروهی مثل مولتی مدیای نازی سنتر که تا الان بیشتر از نیمی از سخنرانی های هیتلر رو به فارسی برگردونده ندارید و خیلی چیز های دیگه که نشون میده این مکتب پوچ است
کومونیست از بدو تولد هم حقیر و مرده بود.تنها لنین بود که با وعده های زمین و غذای مجانی برای مدتی این مکتب رو زنده نگه داشته بود.
من واقعا نمیدونم شما با چه مطالعه ای و با چه فکری به این مکتب روی اوردید
البته سنتان که بالاتر بره فکر ادم رشد میکنه پیشنهاد میکنم اون موقع هم برای ایدوئولوژی خودتون تصمیمی دوباره بگیرید.
از سخنرانی هم چیز زیادی نفهمیدم چون روسی بود.

درود بر رایش سوم

درود بر ایران
درود بر حقیقت
جان من به نحوه ی تشویق نظری کنید

کاملا معلومه به زور دارند تشویق میکنند
نقل قول: ز سخنرانی هم چیز زیادی نفهمیدم چون روسی بود.
مگه انگلیسی بلد نیستین؟؟؟؟
متن ترجمه انگلیسیش هم بسیار ساده است.
من که نمیبینم به زور تشویق کنن
لینکش رو گذاشته تازه وارد
باز استالین کیه که طرفدار داشته باشهRolleyes
المان امروزی کافه یه عکس هیتلر داشته باشه
باید با جهان هستی خداحافظی کنی
اون نئونازی ها هم که تروریست هستند باید نسلشون رو نابود کنید تا با افکار پوچشون مردم بیشتری رو نکشند
اما توی روسیه حداقل داشتن عکس استالین یا لنین و همچنین پرچم شوروی جرم نیست
در روسیه خیر ولی باید اهمیت بیشتری به کمونیست ها به خصوص استالینیست ها بدهند.
اما در برخی ملل های شوروی سابق ممنوع است.

تازه این یکیشه
درسته اون کشور ها هم غربی هستند و تحت تاثیر و کنترل صهیونیست هستند