انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: عکس های کنسرت لی مین هو
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
نظر یادت نره ها

عکس های کنسرت لی مین هو 1عکس های کنسرت لی مین هو 1عکس های کنسرت لی مین هو 1عکس های کنسرت لی مین هو 1عکس های کنسرت لی مین هو 1عکس های کنسرت لی مین هو 1عکس های کنسرت لی مین هو 1
خوشگله ولی صداش خوب نیسBig Grin
من تا حالا صدای خوندنشو نشنیدم ولی فکر کنم بد نباشهHuh
من تا حالا صداش رو نشنیدمSad

خدا کنه عالی باشهBlushBlush
لی مین هو فقط بازی کنه..
نخونه!
:|
عاشقشم ولی صداش ب درد خوانندگی نمیخوره
کلا این بشر سرشار از استعداده ! =))
بازیگری ، مدلینگ ، خوانندگی و ..
البته باید گفت بازیگریش از صداش بهتره . صداش بد نیست ولی همش ادیته :|
صدای واقعیش فکر نکنم چندان عالی باشه ..
به هرحال مهم اینه که همه جوره لی مین هو ثابت شده ست . بازیگریش مهمه تا صداش .
(16-07-2014، 12:41)nilooooo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نظر یادت نره ها

عکس های کنسرت لی مین هو 1عکس های کنسرت لی مین هو 1عکس های کنسرت لی مین هو 1عکس های کنسرت لی مین هو 1عکس های کنسرت لی مین هو 1عکس های کنسرت لی مین هو 1عکس های کنسرت لی مین هو 1

خوب بود

(13-07-2016، 12:38)کمنـــ❤ــد سنجری نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-07-2014، 12:41)nilooooo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نظر یادت نره ها

خوب بود

میشه بگی چجوری میتونم تو موضوع عکس بزارم؟