انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: همه تصاویر تونی کروس از لحظه وارد شدنش به شهر مادرید تا مراسم معارفه او و......
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
تونی کروس وارد شهرک ورزشی رئال مادرید شد
همه تصاویر تونی کروس از لحظه وارد شدنش به شهر مادرید تا مراسم معارفه او و...... 1
[img=1500x1470]http://www.realmadrid.com/cs/Satellite?blobcol=urldata&blobheader=image%2Fjpeg&blobkey=id&blobtable=MungoBlobs&blobwhere=1203346783341&ssbinary=true[/img]
[img=1500x1368]http://www.realmadrid.com/cs/Satellite?blobcol=urldata&blobheader=image%2Fjpeg&blobkey=id&blobtable=MungoBlobs&blobwhere=1203346783382&ssbinary=true[/img]
[img=1500x1138]http://www.realmadrid.com/cs/Satellite?blobcol=urldata&blobheader=image%2Fjpeg&blobkey=id&blobtable=MungoBlobs&blobwhere=1203346783423&ssbinary=true[/img]
[img=1500x1841]http://www.realmadrid.com/cs/Satellite?blobcol=urldata&blobheader=image%2Fjpeg&blobkey=id&blobtable=MungoBlobs&blobwhere=1203346783505&ssbinary=true[/img]
کروس تست پزشکی را پشت سر گذاشت
همه تصاویر تونی کروس از لحظه وارد شدنش به شهر مادرید تا مراسم معارفه او و...... 1
مراسم معارفه تونی کروس
تونی کروس امروز رسما معارفه شد و مشخص شد که در رئال مادرید پیراهن شماره 8 را خواهد پوشید .
پیراهنی که فصل گذشته در رئال مادرید صاحب نداشت حالا به کروس رسیده است . در سالهای اخیر کاکا ، امرسون ، گاگو و باپتیستا این پیراهن را پوشیده بودند .

پرز رئیس باشگاه رئال مادرید در مراسم معارفه تونی کروس در حضور حاضرین صحبت کرد .
وی گفت : روز بسیار خوشحال کننده است برای باشگاه ما چرا که یکی یکی از بهترین بازیکنان دنیا به تیم ما آمده است . آسان نیست که بدون دی استفانو مراسم معارفه برگزار شود اما او همیشه با ما خواهد بود و مطمئنم او از خرید کروس که در جام جهانی گذشته عالی کار کرد خوشحال شده است .
وی همچنین گفت : کروس عزیز ، به رئال مادرید خوش آمدی . اینجا خانه توست ، حالا از تو یازدهمین قهرمانی را می خواهند .

تونی کروس بازیکن جدید رئال مادرید در مراسم معارفه خود برای اولین بار به عنوان بازیکن رئال مادرید صحبت کرد .
وی گفت : می خواهم از درگذشت دی استفانو ابراز تاسف و ناراحتی کنم . می خواهم از باشگاه رئال مادرید به خاطر چنین فرصتی که به من برای بازی در بهترین تیم جهان داد تشکر کنم . از بایرن به خاطر اینکه فرصت داد به رئال بیایم تشکر می کنم . می دانم چقدر در تیمی مثل رئال مادرید کسب عناوین مهم است . زنده باد مادرید .

مراسم معارفه تونی کروس بازیکن جدید رئال مادرید با استقبال ده هزار نفری همراه بود . در این مراسم مدیران رئال مادرید از جمله پرز هم شرکت کرده بودند .
در ابتدا ویدئوئی هایی از بازیکن پخش شد و سپس به ترتیب پرز و کروس صحبتی کوتاه داشتند و بعد از آن کروس با پیراهن رئال مادرید به چمن برنابئو رفت و با شوت کردن توپهای قرارداده شده در برنابئو برای اولین بار با پیراهن رئال مادرید در برابر هواداران حضور پیدا کرد .

شماره ۸ رسما به کروس رسید/ پرز:”مادریدیسموها یازدهمین جام را از تو می خواهند”
عکس کروس در برنابئو
تونی کروس : مادرید بالاتر از بایرن است
تونی کروس بازیکن جدید رئال مادرید پس از مراسم معارفه خود در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سوالات آنان پاسخ داد .
از ابتدا خواهان پیوستن به رئال مادرید بود
واضح بود که بایرن را ترک می کنم . می خواستم به رئال بیایم . برای من گزینه دیگری وجود نداشت و خوش شانس بودم که توافق حاصل شد . خوشحالم که اینجا هستم .
توقعات را دوست دارد
من واقعا توقعات را دوست دارم . در بایرن و رئال پیروزی و کسب جام مهم است . این باعث می شود من بهتر شوم .
در مورد آینده خدیرا اطلاعی ندارد
با خدیرا برای آمدن به رئال مشورت کردم ، هرچه گفت مثبت بود . من درباره آینده او اطلاعی ندارم ، اما با من از رئال تعریف کرده است .
پست بازیش را نمی داند
در سالهای اخیر در همه جای خط هافبک بازی کرده ام . پست بازیم در رئال را نمی دانم . به عنوان هافبک وسط راحترم تا هافبک دفاعی .
با گواردیولا مشکلی نداشته است
رئال مادرید دلیلی است که بایرن را ترک کردم . با گورادیولا هیچ مشکلی نداشتم . کاملا با هم تفاهم داشتیم . این چیزها مهم نیست ، مهم این است که به رئال مادرید ملحق شدم .
رئال مادرید فوق العاده است 
رئال مادرید باشگاه بزرگی است ، اما باخت با بایرن به رئال مادرید در نیمه نهائی دلیل پیوستن من به رئال مادرید نبود .
نمی داند که در فینال سوپر کاپ حضور خواهد داشت یا خیر
از محرومیت ژآبی آگاهم . نمی دانم در آن روز بازی خواهم کرد یا نه . 5 آگوست به تمرینات باز خواهم گشت . باید دید چه می شود .
رابطه با آنجلوتی
با آنجلوتی کم صحبت کرده ام . به شما نخواهم گفت که چه صحبتهائی کرده ایم ، چرا که این چیزی است بین ما .
توپ طلای مسی در جام جهانی برایش مهم نیست
توپ طلا یک جایزه فردی است و برای من مهم نیست چرا که از بردن جام جهانی بهتر نیست . هر کسی می تواند قضاوت خود را داشته باشد .
هدفش پیروزی در تمامی جامها با رئال مادرید است
بزرگترین چالش من در رئال مادرید فتح تمامی جامهاست .  امروز اولین روزی است که در رئال هستم و هدفم فتح تمامی جامهاست . اینکه من کجا بازی می کنم دست مربی است .
رئال بهتر از بایرن مونیخ است
رئال مادرید بزرگترین تیم دنیا برای من است . آنها یک گام از بایرن جلوتر هستند . می خواستم این قدم را بردارم و همیشه رئال اولین انتخاب من بود . من خیلی خوشحال هستم .
یواخیم لو به او تبریک گفت
به او گفته بودم که ممکن است به رئال مادرید بروم . او به من تبریک گفت و برایم خوشحال بود . او گفت که رئال یک تیم درجه 1 است و به من تبریک گفت .
بازی در برنابئو
تصور شروع دورانم در برنابئو زیباست . با بایرن بازی در اینجا بسیار سخت بود . می دانم بازی در اینجا سخت است ، خوشحالم که برای این هواداران بازی خواهم کرد .
جیمز رودریگز :
او جام جهانی خوبی داشت و عالی کار کرد . اما آمدن یا نیامدن او به من ارتباطی ندارد .