انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: عکس شخصیت ها ی رمان و فیلم گناهکار(هرکی خونده بیاد)+لینک دانلود رمان
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
عکس شخصیت ها ی رمان و فیلم گناهکار(هرکی خونده بیاد)+لینک دانلود رمان 1

دلارام

فرهاد

شایان

ارسلان(چندش)

پری

کیوان

شیدا صدر

دلربا

آرام(بچه ی دلارام و آرشام)

دلارام...آرشام...آرام

دلارام و آرشام

نام کتاب :گناهکار

عکس شخصیت ها ی رمان و فیلم گناهکار(هرکی خونده بیاد)+لینک دانلود رمان 1نویسنده :فرشته27

عکس شخصیت ها ی رمان و فیلم گناهکار(هرکی خونده بیاد)+لینک دانلود رمان 1 قالب کتاب : PDF

عکس شخصیت ها ی رمان و فیلم گناهکار(هرکی خونده بیاد)+لینک دانلود رمان 1 با تشکر از *fereshteh27* عزیز بابت نوشتن این داستان زیبا .

ژانر : هیجان انگـیز ، اجتماعی ، عاشقانه، پر رمز و راز

عکس شخصیت ها ی رمان و فیلم گناهکار(هرکی خونده بیاد)+لینک دانلود رمان 1 خلاصه داستان :

گناهکارِ قصه ی ما یه مردِ..آرشام..مردی که به ظاهر خودش رو گناهکار نمی دونه..ولی..حِرفه ش چیه؟..زورگیری؟!..باج گیری؟!..کلاهبرداری؟!..یا..گناهش خلافه یا خلافش گناه؟..شاید هم هر دو..گناهکارِ قصه ی ما دل داره؟!..وجدان داره؟!..من که میگم داره..ولی اگر دل داره و وجدان حالیشه پس چرا شد گناهکار؟!!..چی شد که آرشام این مسیر رو تو زندگیش انتخاب کرد و تهش رسید به اینجا که این اسم شد لقبش؟!لقبی که خودش به خودش داد ولی کسی جرات نداشت اونو گناهکار بخونه..این قصه از کجا شروع شد؟!..شاید از اونجایی که آرشام فهمید توی این دنیای بزرگ بین این ادمای دوراندیش و ظاهربین یا باید درّنده باشی یا بذاری اونا تو رو بدرن..آرشام توی زندگیش یک هدف داره..هدفی که براش بی نهایت مهمه..خیلی ها رو برای رسیدن به این هدف از سر راهش بر می داره..ایا عشق به سراغش میاد؟!.. مردی که حتی از اسمش هم فراریه..کسی که همیشه به عشق پشت پا زده و اون رو مزاحم تو کارش می دونه می تونه عاشق بشه؟!..دلارام دختری پر از شور و احساس..درست نقطه ی مقابلِ مردی سرسخت از جنس غرور..این دختر چطور وارد زندگی آرشام میشه؟!..از راه عشق یا..دختری که به هیچ عنوان حاضر نیست تو زندگیش حرف زور بشنوه و همیشه با زبون تند و تیزش از خودش دفاع می کنه..دختری که نترس نیست ولی لفظ قوی داره..و اما شغل گناهکارِ ما چیه؟..به گناهش مربوطه؟.. خودش همیشه میگه :اسمم گناهکار..رسمم تباهکار….پایان خوش..قشنگه

[url=http://dl.negahdl.com/my file/gonahkar(negahdl.com).pdf][/url]
منتقل شد داستان ورمان
اون جا که خبر مرگ.ارشامو میدن درست فردای عقدش سکته رو زدم.

واقعا رمان متفاوتی بود. 

تو شادیاش خوشحال می شدم تو ناراحتیای ناراحت. ب

خوندن این رمان میشه گفت مردم وزنده شدم 

فرشته جان دستت طلا
از شیطونیای دلارام خوشم میود فرشته جونی دستت طلاااااا من بازم از این رمانا میخوام Tongue
با‏ ‏خوندن‏ ‏این‏ ‏رمان‏ ‏مخصوصا‏ ‏اون‏ ‏قسمتش‏ ‏که‏ ‏خبر‏ ‏مرگ‏ ‏ارشامو‏ ‏دادن‏ ‏اون‏ ‏دنیارو‏ ‏با‏ ‏چشای‏ ‏خودم‏ ‏دیدم‏ ‏واااااای‏ ‏عالب‏ ‏بود‏ ‏معرکه‏ ‏بود
کلا رمانه پرهیجان و قشنگی بود که من با خوشی هاشون خوش بودم و با نارحتی هاشون ناراحت
با جاهای گریه دار کلی گریه کردم و با جاهای خنده دار خندیدم
فرشته جووون دستت طلااااا
گناهکار تنها رمانی بود که گریه ی منو در اورد
خیلی رمان قشنگیه 
جزو رمان های مورد علاقمه Heart
تکراری
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=32706&highlight=%DA%AF%D9%86
%D8%A7%D9%87%DA%A9%D8%A7%D8%B1
(18-07-2014، 12:44)سعاد جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

دلارام

عکسای قشنگی بودن من عاشق این رمانم

فرهاد

شایان

ارسلان(چندش)

پری

کیوان

شیدا صدر

دلربا

آرام(بچه ی دلارام و آرشام)

دلارام...آرشام...آرام

دلارام و آرشام

نام کتاب :گناهکار

عکس شخصیت ها ی رمان و فیلم گناهکار(هرکی خونده بیاد)+لینک دانلود رمان 1نویسنده :فرشته27

عکس شخصیت ها ی رمان و فیلم گناهکار(هرکی خونده بیاد)+لینک دانلود رمان 1 قالب کتاب : PDF

عکس شخصیت ها ی رمان و فیلم گناهکار(هرکی خونده بیاد)+لینک دانلود رمان 1 با تشکر از *fereshteh27* عزیز بابت نوشتن این داستان زیبا .

ژانر : هیجان انگـیز ، اجتماعی ، عاشقانه، پر رمز و راز

عکس شخصیت ها ی رمان و فیلم گناهکار(هرکی خونده بیاد)+لینک دانلود رمان 1 خلاصه داستان :

گناهکارِ قصه ی ما یه مردِ..آرشام..مردی که به ظاهر خودش رو گناهکار نمی دونه..ولی..حِرفه ش چیه؟..زورگیری؟!..باج گیری؟!..کلاهبرداری؟!..یا..گناهش خلافه یا خلافش گناه؟..شاید هم هر دو..گناهکارِ قصه ی ما دل داره؟!..وجدان داره؟!..من که میگم داره..ولی اگر دل داره و وجدان حالیشه پس چرا شد گناهکار؟!!..چی شد که آرشام این مسیر رو تو زندگیش انتخاب کرد و تهش رسید به اینجا که این اسم شد لقبش؟!لقبی که خودش به خودش داد ولی کسی جرات نداشت اونو گناهکار بخونه..این قصه از کجا شروع شد؟!..شاید از اونجایی که آرشام فهمید توی این دنیای بزرگ بین این ادمای دوراندیش و ظاهربین یا باید درّنده باشی یا بذاری اونا تو رو بدرن..آرشام توی زندگیش یک هدف داره..هدفی که براش بی نهایت مهمه..خیلی ها رو برای رسیدن به این هدف از سر راهش بر می داره..ایا عشق به سراغش میاد؟!.. مردی که حتی از اسمش هم فراریه..کسی که همیشه به عشق پشت پا زده و اون رو مزاحم تو کارش می دونه می تونه عاشق بشه؟!..دلارام دختری پر از شور و احساس..درست نقطه ی مقابلِ مردی سرسخت از جنس غرور..این دختر چطور وارد زندگی آرشام میشه؟!..از راه عشق یا..دختری که به هیچ عنوان حاضر نیست تو زندگیش حرف زور بشنوه و همیشه با زبون تند و تیزش از خودش دفاع می کنه..دختری که نترس نیست ولی لفظ قوی داره..و اما شغل گناهکارِ ما چیه؟..به گناهش مربوطه؟.. خودش همیشه میگه :اسمم گناهکار..رسمم تباهکار….پایان خوش..قشنگه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دانلود کتاب( نسخه PDF )
فیلمشو چطوری دانلود کنم؟؟؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4