انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: کاستا: رقابتی سالم با تورس خواهم داشت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.

مهاجم تیم ملی فوتبال اسپانیا اعلام کرد که در چلسی رقابتی سازنده با مهاجم اسپانیایی این تیم خواهد داشت.

دیگو کاستا انتقال خود را از اتلتیکو مادرید به چلسی قطعی کرد. وی قراردادی 5 ساله با این باشگاه امضا کرد.

کاستا اظهار داشت: تورس بازیکن بزرگی است و باید سخت تلاش کنم تا جایی در ترکیب تیم پیدا کنم. رقابتی خوب، سالم و سازنده خواهیم داشت.

چلسی اعلام کرد که این بازیکن به موقع برای شروع تمرینات پیش از فصل در باشگاه حاضر خواهد شد. مورینیو این تمرینات را از هفته آینده شروع می‌کند. کاستا که در شهر لاگارتو برزیل در سال 1988 متولد شده یکی از ستاره‌های فصل گذشته لالیگا بود که کمک زیادی به قهرمانی اتلتیکو مادرید در اسپانیا کرد.

وی ادامه داد: از اینکه به چلسی پیوستم، بسیار خوشحالم. همه می‌دانند که چلسی باشگاه بزرگی در لیگی بسیار رقابتی است و بسیار هیجان‌زده هستم که کارم را در این باشگاه آغاز می‌کنم. منتظر شروع بازی در انگلیس با یک سرمربی و هم‌تیمی‌های فوق‌العاده هستم.

مهاجم سابق اتلتیکو مادرید خاطرنشان کرد: باید از همه کسانی که در اتلتیکو بودند و من را به بازیکن فعلی تبدیل کردند، تشکر کنم. دورانی باورنکردنی در این تیم داشتم و اکنون ماجراجویی جدیدی را آغاز می‌کنم و امیدوارم که افتخارات زیادی با چلسی کسب کنم.