انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: تونی کروس: رئال مادرید مهمترین باشگاه دنیاست
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
تونی کروس: رئال مادرید مهمترین باشگاه دنیاست 1

بنا به گزارش مارکا اسپانیا، تونی کروس اولین خرید تابستانی رئال مادرید، پیراهن شماره 8 این تیم را به تن خواهد کرد و کنفرانس مطبوعاتی خود را با ادای احترام به آلفردو دی استفانو آغاز کرد.
" می خواهم ناراحتی ام را از بابت درگذشت دی استفانو ابراز کنم. نمی توانم چیزی زیباتر از بودن در اینجا را تصور کنم. می خواهم از رئال مادرید تشکر کنم. رئال مادرید مهمترین باشگاه دنیاست و قدمی که من برداشته ام درست بوده است. من همچنین می خواهم از بایرن مونیخ به خاطر اینکه اجازه انتقال به مادرید را به من داد، تشکر کنم.
می دانم که بودن در چنین باشگاهی به چه معناست، جایی که فتح عناوین قهرمانی یک باید است، اما من فرد مناسبی برای کمک، جهت رسیدن به این هدف هستم. درسال 2013، من به همراه بایرن مونیخ قهرمان چمپیونزلیگ شدم، در سال 2014 هم رئال مادرید فاتح آن شد و می خواهم دوباره آن را امسال هم تکرار کنیم. امیدوارم اعتمادی که این باشگاه به من داشته است را پاسخ دهم.
حالا مادرید! "
تونی کروس عصر امروز تست های پزشکی را پشت سر گذاشت و با قراردادی 5 ساله به رئال مادرید پیوست.