انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: حس زنانه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
یه روز یه آقایی نشسته بود و روزنامه میخوند که یهو زنش با ماهی تابه می کوبه تو سرش!
مرده میگه: برای چی اینکارو کردی؟
زنش جواب میده: بخاطر این زدمت که تو جیب شلوارت یه کاغذ پیدا کردم که توش اسم "سامانتا" نوشته بود

مرده میگه: وقتی هفته پیش برای تماشای مسابقه اسب دوانی رفته بودم اسبی که روش شرط کرده بودم اسمش "سامانتا" بود
زنش معذرت خاهی میکنه و میره به کاراش برسهدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.

نتیجه اخلاقی: خانومها همیشه زود قضاوت میکنندیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.

سه روز بعدش مرده داشته تلویزیون تماشا میکرده که اینبار زنش با یه قابلمه بزرگ دوباره میکوبه تو سرش!
مرده وقتی به خودش میاد میگه : چرا زدی؟
زنش جواب داد: آخه اسبت زنگ زده بود!

نتیجه اخلاقی2: خانومها همیشه درست حس میکنند
gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo​oooooooooooooodHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
خانوما همیشه درس حدس میزنن

این چه حرفیه خیلی باحال بود ولییییییییییییی

عالی

بیستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

سپاس

زدم
Big Grin
Big Grin
Big Grin