انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: دانلود بازی باربی♥دخترانه♥اندروید
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دانلود بازی باربی♥دخترانه♥اندروید 1

یک بازی سیار زیبا و در سبک بازی های دخترانه می باشد که به تازگی نسخه جدید ان برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است. در این بازی شما برنامه ریز یک هنرپیشه زیبا و جوان هستید که باید خانوم بازیگر را با یک مدیریت قوی به بهترین بازیگر جهان تبدیل کنید. این نسخه بازی Star Girl در شهر میلان واقع در ایتالیا اتفاق می افتد. شما باید حواس خود را جمع کنید زیرا تمامی روزنامه نگاران ایتالیایی کارهای بازیگر جوان شما را تحت نظر دارند و چاپ می کنند. هم اکنون می توانید این بازی بسیار زیبا را از سایت اندرویدک دانلود نمایید

ویژگی های این بازی :
  • وجود لباس های شیک و زیبا
  • وجود شغل های فراوان
  • کسب در امد با تکمیل کار و چالش های مختلف
  • امکان چت کردن برای پیدا کردن مرد رویایی
  • وجود یک فروشگاه کامل

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

• دانلود بازی باربی♥دخترانه♥اندروید 1دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
    دانلود با لینک مستقیم
  • دانلود بازی باربی♥دخترانه♥اندروید 1پسورد فایل: androidak.ir
  • دانلود بازی باربی♥دخترانه♥اندروید 1 حجم فایل : 47 مگابایت

[/url]

[url=http://androidak.ir/wp-content/uploads/2014/02/j898u8.jpg]
من این بازی رو خیلی دوست دام یه بار خواستم دانلود کنم تو بازار نبود الان هم با لپتاپ اومدم این جا وگرنه دانلود می کردم ممنون
بازی هاش چرانمیاد اخمو خان؟؟؟؟ Dodgy Huh