انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: میای سر مزار من.
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
یه سوال حداقل میای سرمزارمن؟؟؟؟....؟؟؟؟؟؟؟؟؟

میگن قشنگی عشق همینه که یه نفر عاشق باشه ؟! اونوقته میفهمی نفرین یه عاشقی که بهت التماس میکرد وتوبه احساسش خندیدی وبه اشک هاش بی توجه وبی تفافت بودی .؟اون بدون توبه جنون رسیدومن بدون توبه نابودی رسیدم .عشق من میای سرمزارمن؟؟؟یادته روز رفتنت بهت گفتم بهترمیشناسی من وبعدتوباکسی میسازم؟؟داری میری ولی نفهمیدی هرگز حتی لحظه ای هم که کنارم بودی احساس دلتنگیتو داشتم .کجایی ؟کجا؟دراغوش کسی دیگه ؟دلتنگتم ؟!بی انصاف !؟.یادش به خیر قدیماچقدرباهام می خندیدی کاش......کاش بودی حالا اشک هام واز روی گونه هام پاک میکردی وباهمون احساس قشنگت حس دوست داشتن تظاهریت وبهم ثابت میکردی .میای سر مزار اشک میریزی برای من فکرش بکن بیای سرمزار من بریزی اشک برای من ...میام کنارت ومیگم اشکات برام مقدسه به خاطرم گریه نکن تموم لحظه های من........

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میای سر مزار من. 1
مرسییییییییی
عالی بود
niceHeart
HeartHeartHeartcryingcryingcryingcryingcrying
عالی بوووووووووووووووووووووددددددددددددددددددددددددp336p336
عالی بود
p336p336p336p336
عالی بود
مسپاس
ههههههههههههه
بیخیال عشق
تو این دنیا که همه ی ادما گرگین تو لباس میش
تو این دنیا که همه مظلومیت و خوبیشون نقابیه روی سنگدلی و کثافت کاریاشون مگه عشق معنی ای هم داره
وقتی خیلی بچه بودم شنیده بودم عشق حرمت داره ولی الان به نظرم اصلا عشق وجود نداره
مرسي Confused
صفحه‌ها: 1 2