انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: شوخی های خنده دار!!!!(بیا بخند!)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
*به خالم که تو امریکازندگی میکنه با کلی ذوق و شوق زنگ زدم میگم:خاله من خیلی دوس دارم بیام اون جا درسمو ادمه بدم.برگشته میگه:خب اینجا کسیو داری بری پیشش؟!خاله که نیست عمپس واسه خودش!!!
*قدیما مهمون میومد خونمون میگفت دسشویی کجاست؟!حالا تا میرسه میگه:پسوردwifi مودمتون چیه؟!
*(کلاس شما بد ترین کلاسی بود که تو این سالا داشتیم!)جمله معمول همه معلم ها"ناظم ها و مدیران مدرسه طی سال در بروز حادثه!!!
*مراقب سر جلسه امتحان اومد بهم گفت:کارت ورود به جلسه؟گفتم:اصلا به من میخوره درس خون باشم که بیام جای یکی دیگه امتحان بدم؟!!!گفت خداییش نه!!!
*تعارف که نداریم همیشه در هر فدای سرت یه خاک بر سرت به صورت مستتر و بلقوه وجود داره!!!!!!!
*به افتخار مادی که اگه 100 تا پیریز خالی باشه برای وصل کرد جارو برقی موبایل تو رو از تو شارژ در میاره!!!!
*دیروز اسم مودمم رو گذاشتم "اگه میتونی هکش کن."امروز وقتی از خواب پا شدم دیدم شده"سوسک شدی!"
*پسره 11 ساله پست گذاشته:خدایا میشه من برگردم به دوران بچگی!!!
*استادای دانشگاهو بردن تو هواپیمااز بلند گو اعلام کردن:این هواپیما ساخت دانشجو های شما هست.همه اساتید فرار کردن!به جز یکی. ازش پرسیدن تو چرا فرار نکردی؟گفت: اگه این هواپیما ساخت دانشجو های منه شک دارم پرواز کنه البته اگه روشن شه!!!!!
*یکی از شبکه های اجتماعی راجع به چیتا نوشته: چیتا میتواند 6 ساعت بی حرکت بمونه!خب لعنتی تو همین ایرانم ادم هس که 20 ساعت بی حرکت پای اینترنت و فیس بوک میشینه!6 ساعت بی حرکت نشستن چیتا رو به رخ ما میکشی!!؟
*دختره پست گذاشته: اینقد بدم میاد از پسرایی که میان نت واسه علافی!(انگار هر وقت خودش میاد عمل پیوند کلیه داره!)
یه روز صبح ساعت 8 از خواب بیدار شدم که مثلا کامروا شم!اینقد حوصلم سر رفت ساعت 10 دوباره خوابیدم!!!
*دیشب یه پشه بهم خندید و گفت:اخرش که چی؟! مثلا تا کی میخوای زیر پتو سرتو نگه داری؟!!
*امروز سوار تاکسی شدم موقعی که راننده خواست بقیه پولمو بده 100 تومنی نداشت.گفت:بجاش درو محکم ببند!!(ببین فشار اقتصادی با مردم چه کرده!!!)
*من موندم این اقا گرگه هست تو میگ میگ پول واسه خریدم بمب و موشک و هواپیما و ...داره پس چرا نمیره یه مرغ بخره بخره...!!!
از بس این چند وقت مطالب عاشقانه خوندم هی فکر میکنم یکی منو ول کرده رفته!!!
*تو اسانسور بودم یه دختره سوار شد.اولش ساکت بود بعد گفتچطوری؟گفتم:الحمدا...!به من نگاه کرد بعد هندزفیری شو جا به جا کرد!!!
*یکی زنگ زده منم اصن حوصلشو نداشتم و شروع کردم نصفه نصفه حرف زدن که مثلا قطع و وصل میشه!گفت:صدات قطع و وصل میشه ولی صدای ظبتت واضح میاد!!!!!!!!!!

دستم شیکست تو رو خدا بیاید نظر بدید و سپاس بدید ممنون!Big GrinBig Grin
ایوووووول.Big Grin
وایییییییی اخری خیلی ضایه بوووووووووددددددددBig Grin
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
خخخخخخخخیلی Big GrinBig Grinباحال بود