انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: نایل هوران در آخر هفته به دیدار نیمار رفت+عکس
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
نایل هوران خواننده بریتانیایی و عضو گروه وان دایرکشن آخر هفته به دیدار نیمار رفت . این دومین دیدار نیمار و این خواننده ی جوان بود .
این خواننده ی معروف قبلا در پایان بازی با اتلتیکو بیلبائو زمانی که در نیوکمپ حضور داشت به دیدار مسی , نیمار و پینتو رفت و با آنها عکس یادگاری گرفت .

نایل هوران در آخر هفته به دیدار نیمار رفت+عکس 1

این واقعا لایک داردیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نایل هوران در آخر هفته به دیدار نیمار رفت+عکس 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نایل هوران در آخر هفته به دیدار نیمار رفت+عکس 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نایل هوران در آخر هفته به دیدار نیمار رفت+عکس 1 هدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نایل هوران خواننده بریتانیایی و عضو گروه وان دایرکشن با پینتو دیدار کرد . این خواننده جوان  یکی از طرفداران سر سخت بارسلوناست .

هوران در دیدار با نیمار که شب گذشته پس از برد بارسلونا انجام گرفت گفت : من از طرفداران هستم و کل بازیکنان را تحسین میکنم . از ملاقات با شما خوشوقتم .