انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: دبل اسی ها بیاین تو+ عکس + مطلب طنز + بازگشت ss501
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
این رو به خاطر کسایی میزارم که طرفدار دبل اسنSleepykhosh6gd
دبل اسی ها بیاین تو+ عکس + مطلب طنز + بازگشت ss501 1

دبل اسی ها بیاین تو+ عکس + مطلب طنز + بازگشت ss501 1دبل اسی ها بیاین تو+ عکس + مطلب طنز + بازگشت ss501 1

اگه شما مست کنید و اس اس پیداتون کنن:

هیون:هیون میگه اه.....اه.....اه....بویه گند مشروب میدی مگه دختر هم اینقد مشروب میخوره؟.........هیییییییی دختر خودتو جمع کن اگه من نبودم میخواستی چیکار کنی؟

و بعد کولتون میکنه میبرتتون خونشو میندازتتون رو تخت و یه پتو بر میداره و میره تو پذیرایی میگیره میخوابه

یونگی:میاد جلو تر و وقتی که مطمئن شد خودتونین به رانندش میگه بیا کمکم کن ببریمش هتل و بعد تو هتل براتون یه اتاق میگیره و کلی غذا سفارش میده و یه یاداشت براتون میزاره و میره

جونگی:وقتی شما رو دید کلی میخنده و کولتون میکنه میبرتتون خونشو بعد خودش میره تو پذیرایی میخوابه و صبح از شما زود تر بلند میشه و وقتی که شما بیدار شدید میاد دم در اتاقو میگه اااااااا بیدار شدی؟ صبح بخیر و به خاطر دیشب ممنونم و بعد لبخند میزنه و میره آشپز خونه تا براتون صبحانه آماده کنه شما هم که در حال سکته این و دارین با خودتون فکر میکنین که دیشب چی شده و بعد که اومدین سر سفره جونگی قیافیه شما رو میبینه و میزنه زیر خنده و میگه شوخی کردم تا کسی نخواد باهام باشه بهش دست نمیزنم(عه عه عه جوجو این چه حرفیه)

کیو:حسابی عصبانی میشه و سرتون داد میکشه ولی بعد که میبینه شما نخیرررررر شما تو فضا سیر میکنید و اصلا نمیفهمید که داره چی میگه میبرتتون خونشون و به مامانش میگه یه سوپ توپ براتون درست کنه و مواظبتون باشه تا خودش بره کاراشو انجام بده و برگرده

هیونگ:حسابی نگرانتون میشه و کولتون میکنه میبرتتون خونشون و کی بومو از اتاق پرت میکنه بیرونو تا صبح با پارچ آب سرد میشینه کنار تخت تا مطمئن باشه که حالتون خوبه و به مامانش میگه براتون سوپ درست کنه (کی بوم رو خوب اومدی)

اگه دابل اس بفهمن شما خون آشامین: ( هه هه هه زیاد جدی نگیرید اثرات دیدن فیلم ترسناکه)

هیون: هیون که به آدم فضایی ها هم اعتقاد داره میگه من میدونستم موجوداتی غیر از ما هم دارن تو این دنیا زندگی میکنن......چقدر گفتم و اینا باور نکردن بعد تو
چشاتون زل میزنه و میگه باید منم تبدیل کنی!

جونگ مین: اول فکر میکنه دارید شوخی میکنید و میگه بابا من خودم اینکارم برو یکی دیگرو خر کن و بعد که شما با چند تا حرکت بهش ثابت کردید سر جاش
خشک میشه و بعد که قضیه رو هضم کرد میگه هر چی میخوای باش من بازم تا ابد دوست دارم

هیونگ: کپ میکنه رنگش میشه مثل گچ دیوار و بعد در میره و شما باید چند روز بیفتید دنبالش تا بهش ثابت کنید خطری براش ندارید بعد که متقاعد شد کلی
ذوق میکنه و قبول میکنه

یونگ: اول میترسه ولی بعد شروع میکنه ازتون سوال پرسیدن در مورد خون آشام ها و اینکه چجوری تبدیل شدید و چه جوری زندگی میکنید و بعد هم میگه منم
تبدیل کن تا بتونیم تا ابد با هم باشیم
کیو: اول میترسه ولی بعد میگه من باید راه حلی پیدا کنم تا تو بتونی دوباره انسانیتتو به دست بیاری و شما هم هی توضیح میدید که همچین چیزی غیر ممکنه
 و اونم میگه: غیر ممکن؟!! غیر ممکن دیگه وجود نداره اگه خون آشاما وجود دارن غیر ممکن بی معنیه و حالا شما بعد کلی فک زدن راضیش میکنید بیخیال بشه
و براش دلیل میارید که همچین چیزی نشدنیه اونم بالاخره قبول میکنه و باهاتون میمونه

پسرای دابل اس میخوان دوس دخملاشون رو به همدیگه معرفی کنن! هر کدوم چه واکنشی انجام میدن! یعنی خودشون که میخوان دوس دخملاشون رو معرفی کنن چه واکنشی و بقیه ی اعضا نسبت به دختره چه واکنشی انجام میدن!!!!

هیون جونگ:
اگه با هیون جونگ دوست شدید نگران هیچی نباشید چون گزندی از جانب هیچ کس به شما نمیرسه فقط گهگاهی ریزه کرمهایی از جانب جونگ مین به سمت شما میاد...همچنین اگه هیونگ شما رو در حال لاو ترکونی با هیون ببینه تا اخر عمرش دست میگیره واستون!پس احتیاط کنید!!!
وقتی که هیون شما رو میخواد معرفی کنه به اعضا
اولش اصلا به روی خودش نمیاره و خیلی عادی شما رو میبره توی جو پسرا...مثلا شاید یه مهمونی که اخیرا دعوت شده ببره...یا مثلا یه بار که پسرا توی رستوران دور هم جمع شدن شما رو ببره تا همونجا معرفیتون بکنه...کار خاصی نمیکنه...فقط اسمتونو میگه و همه با اشتیاق بهتون زل میزنن
یونگ سنگ خیلی اروم و متین باهاتون سلام و احوال پرسی میکنه...کیو جونگ خیلی اقامنشانه و گرم و صمیمی رفتار میکنه..جونگ مین درحالی که داره از خنده تلف میشه باهاتون دست میده و یه لبخند شیرینو چشمک دختر کشم میزنه...هیونگم که خیلی جو جذابیت داره و سعی میکنه یه جور سلام علیک کنه که درجا مخ شما زده بشه....شمام از خنده میمیرید خصوصا وقتی نوبت جونگ مینو هیونگ میرسه...
در ضمن وقتی دارید با جونگ مین سلام علیک میکنید یک نموره دلتون میلرزه!!!اینم گفته باشماااا!!(غلط کردی دلت بلرزه...بلرزه ببین من چیکارت میکنم...از لرز مرز خبری نیست!!!

یونگ سنگ:

دوستی با یونگ سنگ خطری براتون نداره چون بچه ها زیاد یونگ سنگو اذیت نمیکنن فقط گاهی همون ارازل گروه که هیونگ و جونگ مینو شامل میشه یه تیکه هایی میان اون وسط...و جونگ مین سخخخخت شمارو زیر نظر گرفته که اگه لاوی ترکوندید سریع انگشت نماتون کنه!!!!بعدشم میفرستتون رو آنتن!!!به طوری که همه دنیا در عرض 3 دقیقه میفهمن چی بین شما و یونگ سنگ گذشته!!!!
یونگ سنگ خیلی با خودش کلنجار میره تا بتونه شما رو توی جو خودشون ببره..همه اش میترسه توسط بچه ها دست انداخته بشه و پسرا اذیتش کنن...اخر تصمیم خودشو میگیره و یه روز میبره شما روتوی جمعشون...توی اون جم هیون طوری سلام علیک میکنه باهاتون انگار که شما صدمین دوست د_خ_ت_ر یونگ سنگ هستید که بهش معرفی شدید...خیلی عادی و بدون هیچ نظر و حالت خاصی
کیو جونگ طبق معمول گرمه.......اتفاقا این بار بیش از پیشم گرمه چون میدونه که یونگ سنگ خجالتیه و یه جور سعی میکنه کمبود ها رو جبران کنه تا شما احساس راحتی کنید

جونگ مین که خدا نکنه مظلوم گیر بیاره....شیطنتش گل میکنه

بچه باحال بازیش میگیره نمیشه جمش کرد از اون وسط...همه اشم سعی میکنه یه جوری یونگ سنگو اذیت کنه که بچه به غلط کردن بیوفته از اینکه دوست د_خ_ت_رش_و دعوت کرده...!!!هیونگ بچه خوبیه...اینجا سعی میکنه با شخصیت رفتار کنه و به جونگ مینم اروم میگه انقدر اذیت نکن...

کیو جونگ:

دوستی با کیو جونگ بی خطر ترین راه ممکنه...توصیه میشه شدیداااا...چون کیو جونگ خیلی بین بچه ها احترام داره هیچ کس به شما اسیبی نمیرسونه...از جانب جونگ مین هم صددرصد در امانید..چون جونگ مین کیو جونگو خیلی دوست داره در نتیجه دوست د+خ+ت+ر+شم واسش خیلیی عزیزه...اتفاقا شدیدا هواتونم داره....بقیه هم که اصلا کاری به کارتون ندارن..شما یه جورایی میتونید بشید خواهر همه اعضا...چون همه دوستون دارن و همیشه پشتتونن(خدا شانس بده)!!!

در کل با توجه به شخصیت محبوب این بشر هیچ کس سعی نمیکنه اذیتش کنه..نه خودشو و نه دوست د+خ+ت+ر+شو....همه مایلن بدونن که این دختر کیه که بالاخره تونسته کیو جونگ رو اسیر خودش کنه

هیون جونگ برای اولین بار یه لبخند گرم تحویل شما میده و سلامو حوال پرسیه گررررم...و از همیشه مودب تره....یونگ سنگم خیلی ملیح و متین لبخند میزنه و حالتونو میپرسه...جونگ مین(الودگی صوتی)بلند بلند سلام و احوال پرسیه گرمی باهاتون میکنه و دست میده و از همون اول شروع میکنه به شوخی کردن با شما و قاه قاه خندیدن به طوری که شما از همون اول شیفته شخصیتش میشید و بعد از کیو جونگ بلافاصله به اون نزدیک میشید...اونم ازتون حمایت میکنه و خیلی خوشش میاد ازتون...حسابی هم هواتونو داره...وقتی کیو جونگ نیست سعی میکنه جاشو بگیره...براتون غذا میکشه...ازتون همیشه میپرسه که چیزی احتیاج نداری؟خلاصه همه جوره ساپورتید!!!..در ضمن یه جور حس حمایت بهتون داره...هیونگم که برعکس همیشه این بار خیلی متشخص رفتار میکنه اخه این بچه عادتشه که همیشه همراه اون یار ارازلش(جونگ مینو میگم)فقط کرم بریزه ولی دراین مورد انقدر باشخصیت رفتار میکنه که اگه زمانی کیو جونگ بهتون بگه این خیلی شیطتون و پروئه شما باور نمیکنید...در ضمن هیونگ جونگ خیلی فریبنده رفتار میکنه(این کلا دوس داره غیر مستقیم مخ همه رو بزنه)ا

جونگ مین:

اگه قصدتوت اینه که دوست د_خ_ت_ر جونگ مین بشید اینو بدونید که اینده شما توسط این ادم از یه نظر شدیدااااااااا تضمین شده است!!!اونم احترام و شان اجتماعی شماست!!!!چون جونگ مین خودش ادم محبوب و دوست داشتنیه و در عین حال همه عین چی ازش میترسن واسه همین شخصیت شمام خواه ناخواه محبوب و پذیرفته شده است بین همه اطرافیان جونگ مین..ناخوداگاه شما هم خیلی ادم مهمی میشید!!!!و تبدیل به یکی از قطبهای مهم اون گروه میشید...
وقتی شما رو به جمع معرفی میکنه احتمالا توی یه مهمونی هستید....هیون که از قبل کلی خودشو اماده کرده و سخت منتظره که ببینه چه کسی تونسته این افسار گسیخته رو جذب خودش کنه!!!و با احترام امیخته به تعجبو حیرت رفتار میکنه...یونگ سنگ چشماش از شدت هیجان گرد شده و با لبخند مهربون و شیرینی سلام میکنه...کیو جونگ انقدر گرم و صمیمی میاد طرفتونو سلام میکنه که احساس میکنید 20 ساله میشناسیدش....و یه لبخند مردونه و جذاب تحویلتون میده....هیونگم که از قبلش کلی نقشه ریخته که جونگ مینو جلوی شما ضایع کنه ولی وقتی شمارو میبینه نفس نمیتونه بکشه!!!ولی از همون اول طوری میاد جلو که طبق معمول شما حس میکنید میخواد مختونو بزنه!....هی سعی میکنه جذابیت از خودش در کنه...انقدرم سعی میکنه نمک بپاشه که شما از خنده میمیرید ولی از طرفی باخودتون فک میکنید چقدر این پرووووئه
ولی شک نکنید که احترامتون کاملا سرجاشه...تااخرشم سرجاش میمونه..کسی جرات کنه بگه بالای چشمت ابروئه با جونگ مین طرف میشه!!!
کسی که همیشه میتونید روش حساب باز کنید هم اول کیو جونگ و بعد هم هیونگه!!مثل برادراتون
میشن!!!!
به مرور هیونگ انقدر دوستون داره که اگه زمانی بفهمه جونگ مین اذیتتون کرده با بقیه اعضا نقشه قتل جونگ مینو میکشه!!!!

هیونگ:

اگه با هیونگ دوست میشید همه چیز خوب پیش میره ولی از حالا یه زره واسه نبرد باجونگ مین بپوشید چون محاله از گزند این بشر در امان بمونید!!خصوصا که با هیونگم دوستید!!دیگه واویییلا!!!
البته همچین فک نکنید هیون ولتون میکنه هااا!!هیون اگه یه شب هیونگو شکنجه نده حالش خوب نمیشه!!پس شمام از این قاعده مستثنی نیستید!!!چون کلا همه دل پری از هیونگ دارن شمام به اتیش اون میسوزید!!فقط گاهی کیو جونگ طرفتونو میگیره!!که اونم از ترس خودش زیاد خودشو قاطی نمیکنه وگرنه میترسه اعضا به حساب اونم برسن!!!

هیونگ شما رو اول ازهمه به جونگ مین نشون میده...جونگ مین خیلی گرم و صمیمی باهاتون رفتار میکنه هااا..به طوری که خیلی حس خوبی داری از اینکه رفیق فابریک دوست پ_س_ر_ت_و_ن جونگ مینه ولی در کل انقدر باهاتون شوخی میکنه و اذیتتون میکنه که در نهایت اعصاب واستون نمیمونه...ولی غصه نخورید...چون جونگ مین همیشه توی تیم شماست و در جهت ضایع کرد هیونگ میکوشه!!تمام تلاشش اینکه هیونگو جلوی شما خراب کنه و کلی بخنده

هیون جونگ زیاد جدی نمیگیره شمارو....انگار داره با نوه اش صحبت میکنه...
یونگ سنگ یه رفتار مودبانه داره....ولی کیو جونگ خیلی تحویلتون میگیره....طبق معمول گله....خیلی گرم و صمیمی و همیشه مدافع شماست...شما میتونی همیشه روش حساب کنید...اگه فک کردید میتونید روی جونگ مین حساب کنید کور خوندید...اون فقط تمرکزش روی رابطه خودشه ولی کیو جونگ از اون مدلاس که نگران رابطه دوستاشم هست!!اگه یه وقتی با هیونگ دعواتون شد روی کیو حساب کنید!!حتما بهش زنگ بزنید و از اون بخوایید راهنماییتون کنه !!!!!!!

سلام سلام .............
بروبکس ...................
یه خبر خیلییییییییییییییییییییییییییییی خوب ...................
جیگرامون برمی گردن .....................................
قربونشون برم ...................

بازگشت ss501 بزودی...
طی همکاری ای بین دی اس پی و برنامه ی ام بی سی اچ دی صحبتی صورت گرفته بوده بین مدیر دی اس پی و مجری برنامه کانگ هیون سو..این شخص مصاحبه ای با مدیر دی اس پی انجام داده که از این قرار بوده:
کانگ: گروه های پسر و دختر شما و همچنین گروه بسیار مشهور شما ss501 الان در چه وضعی اند؟
دی اس پی: اون ها قول دادن که گروه از بین نره هر چند حتی با کمپانی های متفاوتی قرار داد بسته باشن..
کانگ: فن های اون ها چطور؟ تریپل اس؟((منظورش اینه که اونا در چه شرایط و وضعی هستند؟))
دی اس پی: اون ها همچنان منتظرند..منتظر بازگشت ss501
کانگ: اونها کی برمیگردن؟
دی اس پی : آخر ماه دسامبر((میشه آخر آذر و اوایل دی ماه ما))...چون من با کیم هیون جونگ صحبت کردم..!!!!!!!
کانگ: امیدوارم که فن هاشون رو ناامید نکنن...
دی اس پی: بله...!

الان دیگه داریم میریم فبریه .................
پس دابل اس کوشن ؟؟؟؟؟؟؟؟ دبل اسی ها بیاین تو+ عکس + مطلب طنز + بازگشت ss501 1
خب دیگه فعلا بسه بدون نظر نری بیرون چون خیلی زحمت کشیدم
اخ اخ اخ ، منو رفقام تریبل اسیم شدید !!!
وای خدا چی میشه این پنج تا برگردن ، ینی انقدر بستن یه قرارداد و یه امضا سخته که ما رو 4 ساله منتظر گذاشتن ؟
شما نمی دونین من چقد اینا رو دوسشوون دارم ...
هرچقدر هم که سپاس بدم کم دادم
HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart4xv4xv4xv4xv4xv4xv4xv:498::498::498::498::498::498::498:Heart