انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: طنز باحال سوارز در ماه عسل(نخونید از دست رفته)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
بابام یه روز از سر کار اومد و چون خیلی خسته بود و ناهار هم آماده نبود , مامانمو تخم مرغ زد , با ماست خیار خورد !
طنز باحال سوارز در ماه عسل(نخونید از دست رفته) 1از همون سالها زیر دست نا مادری بزرگ شدم ! همیشه منو گاز می گرفت !

10 ساله که شدم بابام هم از بالای ساختمان افتاد و فلج شد ! خرج خانواده از همون موقع افتاد رو کول من !

زندگی برام تیره و تار بود ! هیچ وقت معنی آزادی رو نفهمیدم ! البته
گاهی یواشکی این و اونو گاز می گرفتم .... همیشه امیدوار بودم این گاز های
یواشکیم , علنی بشه تا بتونم عقده های کودکیمو خالی کنم !

این بود که با شخصی آشنا شدم که توی امریکای لاتین بهش \\\\\\\" christian races of ali \\\\\\\" می گفتن !

عکس های گاز های یواشکیمو براش فرستادم !

یه روز از طرف فیفا برام مسیج اومد که چون خون اروگوئا مزدا تو لثه هاته , پس باید نوک حمله ی فوتبال اروگوئه بازی کنی !

زندگیم از این رو به اون رو شد ! شدم سفیر آپوزوسیون اروگوئه تو اروپا !

پدرم شفا پیدا کرد ! لیورپول باهام قرار داد میلیاردی بست ! فرزند
خوانده ی ملکه بریتانیا شدم ! یکسال استفاده رایگان از محصولات تن تاک بهم
تعلق گرفت !

و این بود که الان من , به عنوان یه فرد موفق در خدمت شما هستم !

راستی ساعت چنده ؟؟؟؟ اذان زدند ؟ یکی دو نفر پشت صحنه منتظرن ; باید برم بخورمشون !!!

* خیلی حالمونو خوب \\\\\\\" کردی \\\\\\\" لوییس !

هیچی ! ماهتون عــــــــــسل Smile))))))))

دوست داشتی بزن لایکو طنز باحال سوارز در ماه عسل(نخونید از دست رفته) 1
جالب نبود
(28-07-2014، 10:37)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جالب نبود
نظر شما هم برای ما مهمه
ممنون خوب بود عسیسم
من که نفهمیدم چی شد *ــــــــ*

ولـــی

طنز باحال سوارز در ماه عسل(نخونید از دست رفته) 1
Big Grin ممنون اون عکسه باحال بود...Big Grin
چرت:angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angr​y2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angr​y2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angr​y2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angr​y2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angr​y2::angry2::angry2:
جالب بودBig Grin
(29-07-2014، 1:31)ریحانا 001 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرت:angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angr​y2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angr​y2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angr​y2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angr​y2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angr​y2::angry2::angry2:

اگه چرته نخونAngry
مسخره بودDodgyDodgyDodgyDodgy
صفحه‌ها: 1 2