انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: هههههههه هر کی فهمید چی شد؟؟؟ /هر جا سخن از انحراف است ...
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
من میگم ٢٠۶ سفید مقصر بوده!!!
[b]اول ٢٠۶ سفید زده به اون ٢٠۶ سفیده، بعدش ٢٠۶ سفید زده به این ٢٠۶ سفیده که میبینید Smile)
[/b]
[b]٢٠۶ سفید هم دیده، ٢٠۶ سفید زده به ٢٠۶ سفید و ٢٠۶ سفید زده بغل نگاه کنه . راننده ٢٠۶ سفید زنگ زده به پلیس و گفت:[/b]
[b]یه ٢٠۶ سفید زده به ٢٠۶ سفید و ٢٠۶ سفید زده به ٢٠۶ سفید، زود خودتونو برسونید تا اینا ماشیناشون قاطی نشده!!

حال من میگم مقصر ٢٠۶ سفیدس
نظر شما چیه !![/b]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هههههههه هر کی فهمید چی شد؟؟؟ /هر جا سخن از انحراف است ... 1
                                    Big GrinBig GrinBig Grin
هر جا سخن از انحراف است ...

.

.

.

.

.

.

.

شماها با کله میاید ببینید چه خبره

منحرفاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

پاشید وضو بگیرید میخوایم نماز جماعت بخونیم

هههههههه هر کی فهمید چی شد؟؟؟ /هر جا سخن از انحراف است ... 1هههههههه هر کی فهمید چی شد؟؟؟ /هر جا سخن از انحراف است ... 1هههههههه هر کی فهمید چی شد؟؟؟ /هر جا سخن از انحراف است ... 1هههههههه هر کی فهمید چی شد؟؟؟ /هر جا سخن از انحراف است ... 1هههههههه هر کی فهمید چی شد؟؟؟ /هر جا سخن از انحراف است ... 1هههههههه هر کی فهمید چی شد؟؟؟ /هر جا سخن از انحراف است ... 1
مهر بده
ای بــآبــآ...
جانمازاتونوزود پهن کنین زووووووووووووودBig GrinBig GrinBig Grin
ب نظر من ک مقصر اون 206 سفیده اس هر کی موافقع سپاس بده!!!Big GrinBig GrinBig GrinWink
اینجا آب نیس میشه تیمم کنم؟؟؟؟/
اون 206 سفیده که زده به اون 206 سفیده بعد اونم زده به اون یکی 206 سفید  بنظر من اون مقصره