انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: کل کل رپ بین افراد مشهور
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
فکر می کنید اگه بتهوون زنده بود به جاستین بیبر که آبروی هر چی هنرمند رو برده چی میگفت؟ تو این چند ویدیو که اسمشون Epic Rap Battles of History هست(جنگ های حماسی رپ تاریخ) یک سری کل کل رپ ساختگی(با بازی افرادی در نقش مشاهیر)  بین شخصیت های مشهور تاریخ صورت میگیره. شخصیت هایی مثل آبرت اینشتین و استیو جابز و حتی سوپر ماریو! این ویدیو ها خیلی جالب هستن و من تو این لیست تعدادی از بهترین هاشون رو براتون انتخاب کردم. با هم ببینیمشون و بگید تو هر مبارزه به نظرتون کی پیروز شد!

6-Justin Bieber vs Beethoven
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کل کل رپ بین افراد مشهور 1 جاستین بیبر و بتهوون
فکر کنید بتهوون زنده بود و با جاستین بیبر سر این که کدومشون بهترن کل کل میکرد. از نظر من که جاستین بیبر در مبارزه با بتهوون هیچ شانسی نداره! ویدیو رو ببینید و خودتون قضاوت کنید:
دانلود ویدیو این کل کل رپ :
کیفیت عالی:  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دانلود
کیفیت خوب: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دانلود

5-Elvis Presley vs Micheal Jackson
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کل کل رپ بین افراد مشهور 1 الویس پریسلی و مایکل جکسون
تو این ویدیو شاهد نبرد سلطان راک اند رول(الویس) و سلطان پاپ (مایکل) هستیم. هر دو در زمان خودشون از محبوبیت فوق العاده ای برخوردار بودن و به نظر من تو این مبارزه الویس با اختلاف کمی پیروز شد!
کیفیت عالی:  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دانلود
کیفیت خوب: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دانلود

4-  Darth Vader vs Hitler
کل کل رپ بین افراد مشهور 1
دارث ویدر شخصیت منفی سری فیلم های Star Wars با هیتلر بر سر این که دومشون قدرتمند تر و شرور ترن، کل کل میکنند! ان مبارزه خیلی محبوب شد و تا حالا 3 شماره ازش اومده! برنده ی این مبارزه هم به نظر من دارث ویدره!
دانلود
دانلود

3- Gandhi vs Martin Luther King Jr
کل کل رپ بین افراد مشهور 1 گاندی و مارتین لوتر کینگ
دیدن کل کل با عصبانیت دو تا از صلح جو ترین انسان های تاریخ خیلی سرگرم کننده و جالب از کار در اومده. با این که مارتین لوتر کینگ خیلی خوب ظاهر شد ولی گاندی ضربه ی آخر رو خیلی محکم میزنه و پیروز میدانه از نظر من!
دانلود
دانلود

2-  Einstein vs Stephen Hawking
کل کل رپ بین افراد مشهور 1 اینشتین و استفن هاوکینگ
این مبارزه عالیه! همه چیش! موسیقیش و متنش و اجرا. مخصوصا قیافه و صدای استفن هاوکینگ عالیه! با این که از اینشتین بیشتر خوشم میاد، ولی باید اعتراف کنم که این مبارزه رو استفن هاوکینگ میبره از نظر من!
دانلود
دانلود

1-  Bill Gates vs Steve Jobs
کل کل رپ بین افراد مشهور 1
با نبرد دو غول دنیای آی تی چطورید؟ تو این ویدیو استیو جابز و بیل گیتس حسابی از خجالت هم در میان و یکی از باحال ترین کل کل های تاریخ رو رقم میزنن. و به نظر من برنده این کل کل دیدنی استیو جابزه!
دانلود
دانلود
خیلی باحال بودBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin