انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: واکنش سلنا گومز به کشتار مردم غزه→←
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واکنش سلنا گومز به کشتار مردم غزه→← 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد از حمله وحشیانه اسرائیل به مردم غزه اتفاق قابل توجهی رخ داد. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلنا گومز
خواننده جوان و سرشناس هالیوودی به این اقدامات واکنش نشان داد و در صفحه اجتماعی خود پیغامی را منتشر کرد. او با انتشار عکس زیر نوشت:
لطفا برای خانواده ها و بچه های دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
غزه
دعا کنید. لطفا همیشه به یاد داشته باشید چه چیزی در این زندگی اهمیت دارد. همه ما در این دنیا هستیم تا به یکدیگر کمک کنیم و الهام بخش باشیم و عشق بورزیم. این اقدام سلنا گومز با واکنش تند طرفداران وی در اسرائیل همراه شده و بسیاری از آنها کامنت های توهین آمیزی برای او نوشته اند.
باز خوبه یه عکس العملی نشون دادهBig Grin
دمش گرم من ازاولش از این دخدره خوشم می اومد..........!دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کو کجاست من که عکسی در مورد سلنا گومز برای مردم غزه نمی بینم 
اون بچه های نپال الکی مطلب نزار
تکراری
(01-08-2014، 13:57)W O L F نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کو کجاست من که عکسی در مورد سلنا گومز برای مردم غزه نمی بینم 
اون بچه های نپال الکی مطلب نزار

میتونی بخونی؟؟؟؟
تکراری
تکراری
دمش گرم باز ی حرکتی کرده
تک‍راری باوو -_-
صفحه‌ها: 1 2