انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: نظر جاستین بیبر درمورد ایرانی ها و مسلمانان
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
مجری: بعضی از طرفدارات هستن که تورو تا حالا ندیدن و آرزوشونه تورو از نزدیک ببینن ...
بیبر: خوب منم آرزومه طرفدارای من فقط آمریکایی و اسپانیایی نیستن و ممکنه طرفدارای من توی ترکیه دبی یا حتی ایران بیشتر از اینا باشه ...
مجری: درسته، تو از مسلمونا خوشت میاد؟!
بیبر: آره! به نظرم اونا خیلی روراست تر از ماها هستن. من چندتا ایرانی تو آمریکا دیدم و باهاشون عکس انداختم به نظرم اونا واقعا زیباترین آدمای روی کره ی زمینن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نظر جاستین بیبر درمورد ایرانی ها و مسلمانان 1
این مال چند سال پیشه :|

درکل بگم حرف درستی رو زد واسِ اولین بار -_-
این خبر مآل خیلی وقت پیشه|:
امآ دسش درد نکنه رو سفیدمون کرد!
ای بابا
چقدخوشتون میادبه جاس توهین کنین‏!‏‏!‏‏!‏
منم هیترشم ولی توهین نمیکنم
هرکی شخصیت داره
کجای این شبیه دختراس‏؟هی دختردخترراه انداختین
ممنون جاس/خودمون میدونستیم...بلههههههه
بابا شما چرا انقد این بدبخت بد میبین:| ؟

یه خورده یه خوبیاشم دقت کنین -___- !

(22-04-2015، 17:06)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منبع؟.__.
بابا ی هندونه گذاشته زیر بغلتون چقد جوگیرید:|

جون من به تاریخ یه نگا بنداز :|
من از کجا یادم باشه !
ولی خبرش راسته راسته -ـ-* ..!
خوب بود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/download-4-_2d460.jpg

منبع
این سلنا و جاستین هر دو رو باید مسلمون کرد...اگر گیر من بیفتن می برمشون امامزاده بیژن مشرفشون می کنم. 

البته این خانوده سلی مذهبی هستن احتمالا شاکی می شن. اما من بلدم سلنا ور بپزمش.

اصلا این ها جون می دن واسه مراسم های سینه زنی و این ها. اینقدر که شور و انرژی دارن. 

جاس رو می شه به عنوان طبل زن و سلنا رو به عنوان مولودی خون جا زد. بخدا این ها خیلی استعداد دارن...
(01-11-2017، 22:39)Actinium نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این سلنا و جاستین هر دو رو باید مسلمون کرد...اگر گیر من بیفتن می برمشون امامزاده بیژن مشرفشون می کنم. 

البته این خانوده سلی مذهبی هستن احتمالا شاکی می شن. اما من بلدم سلنا ور بپزمش.

اصلا این ها جون می دن واسه مراسم های سینه زنی و این ها. اینقدر که شور و انرژی دارن. 

جاس رو می شه به عنوان طبل زن و سلنا رو به عنوان مولودی خون جا زد. بخدا این ها خیلی استعداد دارن...

بامزه:|نمکات نرع تو چشت:/
منبع نداشت؟ :/
صفحه‌ها: 1 2