انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: تراشتگن: مي‌خواهم حماسه بسازم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
مارک آندره تراشتگن گلر بارسا و ژرمي ماتيو مدافع تازه وارد اين تيم روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتي در شهر نيس پاسخگوي سوالات خبرنگاران بودند.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تراشتگن: مي‌خواهم حماسه بسازم 1

اين بازيکن 31 ساله در مورد برخي انتقادات نسبت به انتقال خودش گفت:" به خصوص به خاطر سنم از پيوستن به بارسلونا شگفت زده شدم، اما به شانس هاي خودم اطمينان دارم. بارسلونا دو سال بود که مي خواست مرا به خدمت بگيرد. از حضور در بارسا خرسند هستم."

تراشتگن ، دروازه بان آلماني بارسلونا نيز گفت:" رقابت با براوو و ماسيپ خوشايند است. هر دو دروازه بان هاي خوبي هستند و مشکلي براي تمرين در کنار آنها ندارم. کلوديو دروازه بان خوبي است اما مربي تصميم نهايي را مي گيرد. من به شانس هاي خودم اميدوار هستم. مي خواهم يک حماسه را ثبت کنم."