انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: من دختر ایرانم بر روی میکس شده ی frozen
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام
شاید بعضی با این انیمیشن اشنایی نداشته باشند
اما باید بگم که این اهنگ اصلی نیست

این هم اهنگ اصلی به زبان فارسی با نام ایرانی سرمای خفته یا به عبارتی let it go 

این اهنگ اصل اهنگ let it go

و در اخر هم بگید که از کدوم بیشتر خوشتان امده البته صد در صد اهنک اصلی زیبا تره
در پست های بعدی همین موزیک رو به زبان های مختلفی ازجمله برزیلی ، فرانسوی و 10 ها زبان دیگه می گذارم برای دیدن کلیپ ها روی عکس ها کلیک کنید

ممنونSmile
اصلیش قشنگ تره...Heart

let it go
ممنون من هرروز این اهنگو گوش می دم وبعد خودم رو پیدا میکنم ناراحتی هامو فراموش می کنم 
کسی که این اهنگو خونده اسمش ایدا س Big Grin
(22-08-2014، 0:25)pinkie pie نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ممنون من هرروز این اهنگو گوش می دم وبعد خودم رو پیدا میکنم ناراحتی هامو فراموش می کنم 
می دونم توی یوتیوپ خونده من توی اپارات دیده بودمش اون کانالی که اینو گذاشته بود اسمش خوشملا بود گروه دی دی ار پی یعنی
ddrp

همین الان که پای فلش خورم دارم دختر ایرانم رو گوش می کنم و با هاش می خونم
مرسی...اصلیش قشنگ تره...این آهنگو اگه اشتباه نکنم آواژه هم دوبله کرده...اون دقیقا معنی زبان اصلشه از این دوتای دیگه م که دوبله شدن قشنگ ترهBlushBlush
خیلی خوب بود
(22-08-2014، 23:02)fateme-volleyball نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مرسی...اصلیش قشنگ تره...این آهنگو اگه اشتباه نکنم آواژه هم دوبله کرده...اون دقیقا معنی زبان اصلشه از این دوتای دیگه م که دوبله شدن قشنگ ترهBlushBlush
اگه منظورتون اهنگ دوبله ی فارسیشه باید بگم که گلوری دوبله کرده Blush
(22-08-2014، 21:56)یاسی@_@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-08-2014، 0:25)pinkie pie نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
می دونم توی یوتیوپ خونده من توی اپارات دیده بودمش اون کانالی که اینو گذاشته بود اسمش خوشملا بود گروه دی دی ار پی یعنی
ddrp

همین الان که پای فلش خورم دارم دختر ایرانم رو گوش می کنم و با هاش می خونم
من خودم از یوتیوب دالنود کردم و فهمیدم این اسمشه.تازه اون موقع هم اپارت نداشتش
ممنون
صفحه‌ها: 1 2