انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ج‍ــــــــــــــــــوک...
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اگه غذا رو هم میشد دانلود کرد، ما فوق فوقش یه املت میتونستیم دانلود کنیم! . . . . . . سرعت نتمون به کوبیده نمیرسید :| ........

ﺑﺒﯿﻦ دختر خانم ﺍﮔﻪ ﺧﻮﺷﮑﻠﯽ ﺍﮔﻪ ﺧﻮﺵ ﺍﺧﻼﻗﯽ ﺍﮔﻪ ﻫﯿﮑﻠﺖ ﻋﺎﻟﯿﻪ ﺍﮔﻪ ﻟﺒﺎﺳﺎﺕ ﻣﺎﺭﮐﻪ ﺍﮔﻪ ﭘﻮﻟﺪﺍﺭی ﺍﮔﻪ ﺍﯾﻦ ﺷﺮﺍﯾط ﻮ ﺩﺍﺭﯼ . . . . . ﺷﻤﺎﺭﺗﻮ ﺑﺰﺍﺭﺗﺎ ﯾﻪ ﻓﮑﺮﯼ ﺑﻪ ﺣﺎﻟﺖ کنم! ﺩﯾﮕﻪ ﭼﯿﮑﺎﺭﺕ ﮐﻨﻢ؟ .............

این فیلما هستن وقتی فرزند خانواده توی اتاقشه مامان باباش در میزنن تا بچه اجازه نده نمیرن تو اتاق! اینا واقعیه یا فوتوشاپه؟؟؟ من یبار اینکارو کردم تا 1 ساعت بابام میپرسید: تو اتاق چیکار میکردی میمون؟ -------------

دیدین معتادچن روز موادنکشه چه حالی میشه!!!!حالش خعلی بدمیشه
الان حال دختراهم اینجوریه!!!!بس که معتاداحسان شده بودن تواین یه ماه
خب چن روزه هس احسان علیخانی روندیدن
.
.
.
.انتظارداری حالشون خوب باشه!!!

یکی از فانتزیای من اینه که قبل از مردنم روزی رو ببینم که دخترا واسه پسندیده شدن بجای صدجور عمل زیبایی و بذک کردنای بیخودی شخصیتشونو قشنگ کنن حیاشونو بیشتر کنن و پسرا مهربونیشون به ماماناشون رفته باشه نه مدل ابروهاشون!!!!!
اگه موافقین بنوازین لایکو لفطااااا.....

به مامانم میگم شام چی داریم؟
میگه یه غذای خارجی
میگم اسمش چیه ؟
میگه اگه گفتی!!!!
همون تخم مرغ منظورشه :|

شانس زنگ در بقیه رو میزنه با کله میره تو !
به ما که میرسه زنگ میزنه فرار میکنه …

ﺑﻪ ﮐﺎﻓﻪ ﭼﯽ ﮔﻔﺘﻢ ﻫﻤﺎﻥ ﻫﻤﯿﺸﮕﯽ
ﻧﮕﺎﻩ ﺳﻨﮕﯿﻨﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﭼﺸﻤﺎﻧﻢ ﺍﻧﺪﺍﺧﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ :
ﺯﺭ ﻧﺰﻥ ﺑﺎﺑﺎ ﺍﯾﻨﺠﺎ یه ﻫﻔﺘﺲ ﺍﻓﺘﺘﺎﺡ ﺷﺪﻩ
قبلا زمان ما کارنامه نمرات بود 

الانه خوب بد متوسط . در حد انتظار 

حتما در اینده میشه ریدی 
میخواستی بشای اما گوزیدی

امروز صبح از خواب بیدار شدم دیدم بو گندی میاد

دور و برمو نگاه کردم دیدم یه سری مگس دارن دور گوشیم وول میخورن
رفتم جلو دیدم
.
.
.
.
.
.
.
.
.
pou مرده
<روحش شاد ویادش گرامی
احساس میکنم دارم عاقل و با ادبم میشم!!! کدوم کصـااااااااااااافـطــــــ ــــــی منو تو این شبا دعـا کرده؟؟؟؟ من با همون فاز حال میکردم نامـــــــــرداااااااااا.. ...

اعتراف میکنم بزرگترین عضو فامیل...

.
.
.
.
دماغ منه!!!!!Smile

ﺯﻧﻪ ﺑﺎ ﺩﻭﺳﺖ ﭘﺴﺮﺵ ﺗﻮ ﺧﻮﻧﻪ ﺑﻮﺩ ﯾﻬﻮ ﺷﻮﻫﺮﺵ ﻭﺍﺭﺩ ﻣﯿﺸﻪ ﭘﺴﺮﻩ ﺍﺯ ﺗﺮﺱ ﺷﻮﻫﺮﻩ ﻣﯿﺮﻩ ﭘﺸﺖ ﻣﺒﻞ؛ ﺷﻮﻫﺮﻩ ﺩﺭﺣﺎﻝ ﭼﺎﯼ ﺧﻮﺭﺩﻧﻪ ﯾﺪﻓﻌﻪ ﭘﺴﺮﻩ ﺍﺯ ﭘﻨﺠﺮﻩ ﻓﺮﺍﺭ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﻣﺮﺩﻩ به ﺰﻧﺶ ﻣﯿﮕﻪ: ﺍﯾﻦ ﮐﯽ ﺑﻮﺩ ﺩﺭ ﺭﻓﺖ؟زنه ﻣﯿﮕﻪ: ﺍﯾﻦ ﺧﺴﺘﮕﯿﺖ ﺑﻮﺩ ﺩﺭ ﺭﻓﺖ ﻋﺠﺐ ﭼﺎﯾﯿﺴﺖ ﭼــــﺎﯼ ﮔﻮﺯﻝ 
خواهرای گلم خانومای محترمم زیبا رویان جامعه آبجیای من بانوان محترمه آخه عزیزان دل من لامصباااااااااااا جون مادرتون اگه لاغر هستین ساپورت نپوشین بابا ؛ شبها هی کابوس ملخ ۲پا میبینم !! من دردمو به کی بگم خدایاا
ماکارونی عزیز
با سلام

1. لطفا از قیمه یاد بگیر, اونم مثل تو نارنجیه ولی دور دهنمونو به شعاع 5 سانت رنگ آمیزی نمیکنه!!!! :|

2.مامانم در زمانه طفولیت یه عکس داره با سگش...از اونا بوده که باید جرات داشته باشی بش شماره بدی.

3.دیشب خسته بودم وسط هال ولو شدم ، خوابم برد، نصف شبی یه لحظه احساس کردم نفسم بالا نمیاد و دارم خفه میشم، جد و آبادم اومد جلو چشم!! افتادم به سرفه کردن و نفس نفس زدن، قشنگ اینقد سرفه کردم که بنفش شدم!

یکم که تونستم نفس بکشم تو اون تاریکی نگا بالا سرم کردم، دیدم بابام وایساده داره هر هر میخنده!!همینجوری، مات و خواب زده پرسیدم چیه؟!؟ چی شده؟؟

با خنده و خیلی ریلکس گفت:هیچی ندیدمت، پام رفت رو گردنت، بخواب بخواب!!!

4.رفتم یوگا اسم بنویسم،

دو به شک بودم حوصلم میشه برم یا نه

یارو گفت میای کلاس ملافه و بالشم بیار.

فهمیدم همون ورزشیه که یه عمر دنبالش بودم... 

بی شوهری همه جا هست!!

حتی تو آب !!

به عنوان مثال عروس دریایی !!!

داماد دریایی نداریم که Smile))

مورد داشـتیمــ . . . . یارو رفته آزمون عملی رانندگی ازش میپرسن گاز کجاست؟؟ میگه کنار کابینت !!