انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: مدونا خواننده مشهور زن به یک مرد احتیاج دارد + عکس
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
مدونا خواننده مشهور زن به یک مرد احتیاج دارد + عکس 1

مدونا در زندگی خود به شدت کمبود یک مرد را حس می کند و به یک شریک زندگی احتیاج دارد.این خواننده ۵۳ ساله که چهار فرزند با نامهای لوردس ۱۵ ساله، روکو ۱۱ ساله و دیوید باندا و مرسی جیمز ۵ ساله دارد و اخیرا با یک جوان ۲۴ ساله آشنا شده است توضیح داد که اگرچه فرزندانش او را تنها نمی گذراند و بیشتر نیازهای او را برطرف می کنند اما از آنجایی که این خواننده با سابقه دلش نمی خواهد تنها زندگی کند احتیاج به همسر و شریک زندگی دارد.

مدونا خواننده مشهور زن به یک مرد احتیاج دارد + عکس 1

او گفت: من اصلا دلم نمی خواهد تنها زندگی کنم.به گزارش پارس ناز من مادر بودن را خیلی دوست دارم و فرزندانم بیشتر نیازهای من را برآورده می کنند و الهام بخش زندگی من هستند اما بازهم احساس می کنم که به یک شریک زندگی احتیاج دارم و فکر می کنم همه آدمها همین احساس را دارند و همیشه به یک نفر احتیاج دارند.من هرگز سنتی زندگی نکرده ام و وا قعا احمقانه است که یک نفر با شنیدن این حرف گمان کند که من تصمیم گرفته ام از این به بعد سنتی زندگی کنم.

این خواننده مشهور هالیوود که سه سال پیش از همسرش گای ریچی و قبل از این هم با یک مدل ۲۴ ساله برزیلی آشنا شده بود و با این مدل کم سن و سال رفت و آمد می کرد اما با این حال علاقه خود برای ارتباط برقرار کردن با مردان جوان را تکذیب می کند.او گفت: برای من سن و سال اهمیتی ندارد و هیچ علاقه ای ندارم که حتما با یک مرد جوان آشنا شوم و ازدواج کنم و این آشنایی ها کاملا” تصادفی و برحسب اتفاق بود.
به نظر منم سن فقط یه عدده Wink
من جاش بودم جلو در خونم مینوشتم:
هم اکنون به یاری سبزتان نیازمندیم :|
به یک پیرمرد احتیاج دارهShy
اه اه چقدر زشتهConfused
بابا کیس بهتری انتخاب میکردی خوب مدونا جانم...Angry