انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: سوال برای پسرا چه دختری برای ازدواج مناسبه؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سوال برای پسرا چه دختری برای ازدواج مناسبه؟
من دخترم ولی اگه پسر بودم دختری رو میخواستم که خوشکل باشه،پولدار باشه کم توقع باشه.ولی مهم اینه که این 3تا دختر هم دیگرو نشناسن.Angelهی تو چرا میخندی ؟..اگه دختری بخند Big Grin.اگه نتیستی بدو وگنه میام....!!!!Angry
(18-08-2012، 16:36)hassn0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سوال برای پسرا چه دختری برای ازدواج مناسبه؟

همه ی دخترا مناسبنSleepyBig Grin
نه نازنین جون هر دختری برای ازدواج مناسب نیست دقیقا مثه اینکه هر پسری برای ازدواج مناسب نیست.
دخترمناسب ازدواج باید صادق و کم توقع باشه درضمن مهربان وباگذشت هم باشه البته معیارهای هرکسی واسه ازدواج فرق میکنه.
اگه بامن موافقید سپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپاس لطفا!
(19-08-2012، 10:17)باروون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه نازنین جون هر دختری برای ازدواج مناسب نیست دقیقا مثه اینکه هر پسری برای ازدواج مناسب نیست.
دخترمناسب ازدواج باید صادق و کم توقع باشه درضمن مهربان وباگذشت هم باشه البته معیارهای هرکسی واسه ازدواج فرق میکنه.
اگه بامن موافقید سپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپاس لطفا!

بله حرف شما کاملا درستهSleepy برخی دخترا هستن که ادم وقتی میبیندشون از دختر بودن خودش خجالت میکشه ولی من کلا گفتم که این پسرا روشون کم شهBig Grin
به پسره ربط داره
خوش اخلاق-باهوش-نجیب
از نظر من خوشگل باشه و مهربون باشه.
مهربونوباحالوباجنبه مث منBig Grin
فقط پولدار باشه بقیش مهم نیستBig GrinBig Grin
صفحه‌ها: 1 2 3