انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: سریال کره ای مغز Brain با نام « بیمارستان چونا » برای شبکه تهران دوبله می شود
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سریال کره ای مغز Brain با نام « بیمارستان چونا » برای شبکه تهران دوبله می شود 1
مدیر گروه تامین برنامه شبکه تهران گفت: سریال کره ای «بیمارستان چونا» برای شبکه تهران دوبله می شود. علیرضا فارسیجانی در توضیح جزییات این سریال گفت: این سریال محصول کشور کره جنوبی2012-2011 در ژانر ملودرام اجتماعی است که در 20 قسمت 65 دقیقه ای برای پخش آماده می شود. فارسیجانی ادامه داد: این سریال به مدیر دوبلاژی زهره شکوفنده برای پخش در شبکه تهران آماده می شود و در خلاصه داستان آن آمده است: بیمارستان چونا بهترین بیمارستان مغز و اعصاب در کشور کره جنوبی است. در این بیمارستان تعداد زیادی پروفسور و پزشک متخصص مغز و اعصاب کار می کنند. پروفسور کیم سانگ بهترین متخصص مغز و اعصاب کشور است که در این بیمارستان کار میکند. در میان شاگردان پروفسور کیم سانگ پزشک متخصصی به نام دکتر لی گانگ و فردی مغرور و خودخواه است که خود را برتر از بقیه می داند. لی گانگ مسئول تعدادی رزیدنت است که خانم یون جی یکی از آنها است. گانگ و یون جی بسیار زیاد با یکدیگر اختلاف دارند. گانگ برای اینکه بتواند به همه ثابت کند که بهترین است در مقابل استاد خود، پروفسور کیم می ایستد و....

روابط عمومی شبکه تهران

واو  واقعا...
من اینو توی kbs world نگاه می کردم :|

خوب دیگه بدون سانسورشو دیدیم Big Grin

هه هه ههTongue
من دیدمشSleepy
ولی فقط دو قسمتشوBig Grin
اگه تموم نشده باشه الان تو شبکه تهران داره پخش میشه
کجای کاری ته دیگش هم تموم شد

چند ماه پیش تموم شد