انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: من شرور (2) (..*)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
من نفرت‌انگیز ۲

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

پرش به: ناوبری، جستجو

من نفرت‌انگیز ۲

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من شرور (2) (..*) 1

پوستر فیلم که گرو و ۱۰٬۴۰۰ مینیون را نشان می‌دهد[۱]

کارگردان

پیر کافین
کریس رناد

تهیه‌کننده

کریس ملداندری
جنت هیلی

نویسنده

سینکو پل
کن دوریو

بازیگران

استیو کارل
کریستن ویگ
بنجامین برت
ماریاندا کازگرو
الزی فیشر
دانا گیایر
راسل براند
استیو کوگان
کن جیونگ
نسیم پدراد

موسیقی

فارل ویلیامز
هیتور پریرا[۲]

تدوین

گرگوری پرلر

استودیو

ایلومنیشن انترتینمنت

توزیع‌کننده

یونیورسال استودیوز

تاریخ انتشار

۱۲ ژوئن ۲۰۱۳ (آننسی)
۳ ژوئیه ۲۰۱۳ (آمریکا)

مدت زمان

۹۸ دقیقه

کشور

ایالات متحده
فرانسه

زبان

انگلیسی

وب‌گاه

وب‌گاه رسمی

صفحه در وب‌گاه IMDb

من نفرت‌انگیز ۲ (به انگلیسی: Despicable Me 2) یک انیمیشن آمریکایی، محصول سال ۲۰۱۳ است. ژانر این انیمیشن فیلم کمدی بوده و این فیلم دنباله‌ای است بر فیلم ساخته سال ۲۰۱۰، من نفرت‌انگیز. کارگردان هر دو قسمت بر عهده «پیر کافین» و «کریس روناد» بوده و نویسندگی این دو را «سینکو پول» و «کن دوریو» انجام داده اند. ایلومنیشن انترتینمنت مسئولیت تهیه و یونیورسال استودیوز توزیع کننده من نفرت انگیز ۲ است. من نفرت انگیز، اولین فیلم چند قسمتی است که کمپانی ایلومنیشن انترتیمنت تهیه کنندگی آن را بر عهده گرفت.

استیو کارل، راسل بند و میرندا کازگرو از جمله گویندگان شخصیت های این مجموعه هستند. در ۵ جون ۲۰۱۳ این فیلم در استرالیا به نمایش درآمد و نمایش آن در آمریکا در تاریخ ۳ ژوئیه ۲۰۱۳ شروع شد.
من نفرت انگیز ۲ موفق به جلب نظر بسیاری از مخاطبان خود شده. نظر عمده تحلیلگران نیز در مورد قسمت دوم این فیلم بسیار مثبت بود و بر این اساس، من نفرت انگیز ۲ موفق شد با بودجه ساخت ۷۶ میلیون دلاری، یکی از موفق ترین فیلم ها از نظر فروش نیز شود و فروشی بالغ بر ۹۱۴ میلیون دلاری را تجربه کرد.

فیلم مشابه ای با نام مینیون‌ها در حال ساخت است و طبق برنامه ها در ۱۰ ژوئیه ۲۰۱۵ منتشر خواهد شد. در فیلم مینیون‌ها، تمرکز فیلم بر روی خدمتکاران کوچک و زرد رنگ «گرو» قبل از آشنایی آنها با وی خواهد بود.[۳]

طبق اظهارات استیو بروک، مدیر ان‌بی‌سی یونیورسال، قرار است قسم سوم من نفرت‌انگیز هم ساخته شود.
شیــده بودم 2 شــ هم اومــده ..
من فقــط یکــو دیدم !
عالیــه کارتونــش .. خیلی جــذآبـــه (: