انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: آهنگ حسین تهی به از ماست که بر ماست اضافه شد!!!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آهنگ حسین تهی به از ماست که بر ماست اضافه شد!!! 1
{خیلیا منتظر هستن که آلبومی رو که سفارش دادن تحویل بگیرن اما تقریبا دو روز پیش اعلام شد که یه  آهنگ از حسین تهی هم به این آلبوم اضافه شده.}

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آهنگ حسین تهی به از ماست که بر ماست اضافه شد!!! 1
تو آلبومی که بزرگایی مث یاس و صادق و حصین و... هستن حسین تهی رو گذاشتن به عنوان سورپرایز =)))))
خدا کنه فاز آهنگش به فاز آهنگش به فاز آلبوم بخوره وصله ناجور نباشهUndecided
پ.ن:رها بفهمه جوش میاره 25r30
هـ ِ هـَ هـَ

گفته بودم که باید اعتصاب کنیم و آلبوم ها رو پس بدیم
چشم بصیرت اینجا به درد آدم میخوره

من هنوز تو شوکم آخه. تهی؟
باید حصینو میاوردنBig GrinBig GrinBig Grin
خو من چي كار كنم.Confused
(05-08-2014، 18:46)باران20 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خو من چي كار كنم.Confused
مجبورت نکردن بیای  و این پست رو ببینی
دانلودمیکنمUndecided
(05-08-2014، 18:40)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو آلبومی که بزرگایی مث یاس و صادق و حصین و... هستن حسین تهی رو گذاشتن به عنوان سورپرایز =)))))
خدا کنه فاز آهنگش به فاز آهنگش به فاز آلبوم بخوره وصله ناجور نباشهUndecided
پ.ن:رها بفهمه جوش میاره 25r30

مرسی که در همه شرایط به یادم هستی!!!

آخه این یارو خالطور که آهنگاش به درد عروسیا و تولدا میخوره گذاشتن به عنوان سورپرایز:|

حالم از هر چی سورپرایزه به هم میخوره دیگه!×!

تویی که ففقط بلدی از چپ و راست دخترا بخونی واس چی بُلد شدی بیایی تو همچین آلبومی که بزرگترین رپرای ایران توشن! برو به فکر این باش که با تتلو و طعمه دوباره فیت بدی