انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: واکنش سرپرست سايپا به صحبت‌هاي ابراهيم‌زاده
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سرپرست تيم فوتبال سايپا مي‌گويد بايد به تصميمات داور احترام گذاشت.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واکنش سرپرست سايپا به صحبت‌هاي ابراهيم‌زاده 1
حسين خوش‌نظر درباره صحبت‌هاي منصور ابراهيم‌زاده سرمربي تيم پيکان که گفته بود داوري‌ها از هفته اول ليگ با مشکلات روبه‌رو بوده‌اند، اظهار کرد: نبايد به داوري فشار وارد کنيم. در جام‌جهاني هم اشتباهات داوري انجام مي‌شد. اينکه حالا بخواهيم داوران را زير فشار قرار دهيم درست نيست. ما از روي صحنه‌هايي که از تلويزيون مي‌بينيم اشتباهات داوري را تشخيص مي‌دهيم اما داوران در يک ثانيه تصميم‌گيري مي‌کنند.

به نقل از ايسنا، وي در ادامه به باشگاه پيکان اشاره کرد و گفت: باشگاه پيکان يک باشگاه خوب و ريشه‌دار است. زماني من خودم در باشگاه پيکان حضور داشتم و اين تيم را به خوبي مي‌شناسم. دوست ندارم در مقابل اين تيم و صحبت‌هاي منصور ابراهيم‌زاده موضع‌گيري کنم اما مي‌خواهم بگويم بايد به قضاوت داوران بيشتر احترام بگذاريم.

وي خاطرنشان کرد: در بازي هفته گذشته داور دو تصميم اشتباه گرفت اما هيچ‌گونه اعتراضي به داوري نکرديم و به تصميم داوري احترام گذاشتيم.