انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: جهانبخش: تا آخر ترانسفرمارکت صبر مي کنم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
چند تيم هلندي و غير هلندي عليرضا را مي خواهند اما او هنوز با هيچ يک از آنها توافق نکرده است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جهانبخش: تا آخر ترانسفرمارکت صبر مي کنم 1
به گزارش "ورزش سه"، عليرضا جهانبخش بعد از گذراندن يک فصل درخشان و بازي در جام جهاني حالا به دنبال بازي در تيمي جديد است. چند تيم هلندي و غير هلندي عليرضا را مي خواهند اما او هنوز با هيچ يک از آنها توافق نکرده. جهانبخش در اين باره به ورزش سه مي گويد:« فکر مي کنم رقم رضايتنامه ام يک ميليون تا يک ميليون و 200 هزار يورو باشد. همين باعث شده تا تيمها با بررسي تمام جوانب موضوع جذب مرا دنبال کنند. فعلا چيزي از انتقال و تيم آيمده ام مشخص نيست. اتفاق خاصي هم نيفتاده. چند پيشنهاد دارم که مدير برنامه هايم مشغول بررسي آنها است. تا آخر ترانسفر مارکت که همان اواسط شهريور ماه است صبر مي کنم تا بهترين تصميم را بگيرم و بهترين تيم را براي آينده ام انتخاب کنم»

حضور جهانبخش در خرونينخن به کجا رسيد؟ او در اين باره مي گويد:« خرونينخن از بهترين تيمهاي هلند است که اين فصل بايد رد پلي اف يورو ليگ بازي کند. آنها از مدتها پيش پسشنهاد داده اند اما هنوز توافقي حاصل نشده.نايمخن يکشنبه بازي دارد و من هم شايد با آنها شروع کرده و برايشان بازي کنم تا ببينم در آينده چه اتفاقي رخ مي دهد. اگر براي نايمخن هم بازي کنم باز هم مي توانم جدا شوم و پيراهن تيم ديگري را بپوشم.»