انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: تکذيب اختلاف با قلعه نويي از سوي پاشازاده
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
چند روز پيش يکي از روزنامه ها از اختلاف پاشازاده و قلعه نويي خبر داد که سرمربي شهرداري تبريز اين اختلاف را تکذيب کرد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تکذيب اختلاف با قلعه نويي از سوي پاشازاده 1
مهدي پاشازاده که قرار بود به کادر فني استقلال اضافه شده و همکار قلعه نويي شود، چند هفته پيش تصميم گرفت که همچنان سرمربي شهرداري تبريز در ليگ يک بماند و به فعاليت خود در اين تيم ادامه دهد. چند روز پيش اما يکي از روزنامه ها از اختلاف پاشازاده و قلعه نويي خبر داد که سرمربي شهرداري تبريز در گفتگو با "ورزش سه" اين اختلاف را تکذيب کرد. پاشازاده گفت:« در اين چند وقت سعي کردم صحبت نکنم تا مبادا حاشيه اي براي استقلال بوجود بيايد. دو، سه روز پيش خيلي کوتاه راجع به استقلال حرف زدم اما نمي دانم چرا يکي از روزنامه ها تيترش را برعکس کرد و از اختلاف من با امير قلعه نويي نوشت! بايد بگويم اختلافي با قلعه نويي ندارم و هر کاري که با هم کرديم و هر حرفي که زديم با احترام بوده است. از باشگاه استقلال و امير قلعه نويي تشکر مي کنم که به من احترام گذاشتند. آنها خيلي دوست داشتند که من آنجا بروم اما از امير خواهش کردم که اجازه بدهد به استقلال نروم. امير گفت بيا، حتي تا لحظه آخر اما من تصميم گرفتم که در شهرداري تبريز بمانم و مربيگري ام را در اين تيم ادامه بدهم»

در يکي از روزنامه ها نوشته شده بود« حمله پاشازاده به قلعه نويي» سرمربي شهرداري تبريز ضمن ابراز تعجب از به کار بردن اين تيتر گفت:« مگر جنگ است که به قلعه نويي حمله کنم؟متاسفانه برخي دوستان شيطنت کردند و اين تيتر را به کار بردند. هر کس اين تيتر را ببيند فکر ديگري مي کند. به همين دليل همه اينها را تکذيب مي کنم و با قاطعيت مي گويم که رابطه بسيار خوبي با امير قلعه نويي دارم و چند روز يک بار با او حرف مي زنم. اين رابطه خوب ما منجر به همکاري نشد اما اتفاق خاصي هم نيفتاد. با امير مشکلي نداشته و ندارم و اجازه نمي دهم اين حواشي به او و استقلال ضربه بزند»