انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ایګواین:مسی نتوانست مرا برای حضور در بارسا متقاعد کند
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
گونزالو ایگواین، مهاجم ناپولی مدعی شد که لیونل مسی موفق نشد او را مجاب به انتقال به بارسلونا کند و به شوخی گفت که مسی باید به ناپولی بپیوندد.
در طول جام جهانی، پیش از پیوستن لوئیس سوارس به بارسلونا، آبی اناری ها گزینه‌های زیادی برای خرید در دست داشتند که یکی از آنها، مهاجم سابق رئال مادرید بود که در ناپولی بازی می‌کرد.

ایګواین:مسی نتوانست مرا برای حضور در بارسا متقاعد کند 1

مسی در کنار ایگواین آمار بسیار خوبی به ثبت رسانده و عملکرد خوبی داشته ولی ایگواین مدعی شد که مسی هیچ‌گاه نتوانست رضایت او را برای جدایی از ناپولی به دست آورد.

او در مصاحبه با La Gazzetta dello Sport گفت: " آیا می‌خواستم به بارسلونا بروم؟ همیشه حقیقت را گفته‌ام و حقیقت این است که تنها به جام جهانی فکر می‌کردم و پس از آن به بازگشت به ناپولی. بنابراین ساکت بودم و چیزی برای ترسیدن نداشتم زیرا اتفاق و رخدادی برای صحبت کردن نبود. مسی گفت که من می‌توانم در بارسا موفق باشم. معتقدم که هر بازیکنی دوست دارد کنار قهرمانی مثل او بازی کند ولی این بدین معنا نیست که من می‌خواستم ناپولی را ترک کنم. اگر مسی به ناپولی بیاید، فوق‌العاده خواهد بود.