انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: آزمون شخصیت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
این یک آزمون بسیار جالب است. خود دکتر فیل مک‌گرا(روان‌شناس معروفی که مجری یک برنامه

فوق‌العاده پرطرفدار تلویزیونی است) در این آزمون نمره 55 گرفته است. او این آزمون را روی اپرا

وینفری، مجری معروف برنامه تلویزیونی، انجام داده که نمره 38 گرفته است.

به 10 سوال ساده زیر پاسخ دهید تا ببینید شما چه نمره‌ای در این آزمون به دست می‌آورید و تفسیر آن

چیست.

تذکر مهم: به سوال‌ها براساس آنچه که امروز هستید پاسخ دهید، نه آنچه که در گذشته بوده‌ای.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.ravanyar.com/FunnyTests/personality/DrPhils/default.asp

توجه:هر چه قدر امتیاز کمتر باشد بهتر است

امتیاز من:37
ماله من
شما 45 امتیاز کسب کرده‌اید، بنابراین:

دیگران به شما به چشم آدمی شاداب، سرزنده، جذاب، شوخ، عملگرا و همیشه جالب نگاه می‌کنند. کسی که همیشه در مرکز توجه قرار دارد امّا در عین حال متعادل و مبادی آداب است. شما همچنین به چشم دیگران فردی مهربان، با ملاحظه و با درک بالا به نظر می‌آیید. کسی که همیشه به آن‌ها دلداری می‌دهد و آن‌ها را کمک می‌کند.
واقعا جالب بود . مرسی ماکان Heart
قابل شما رو نداشت
دمت گرم ماکان جون امتیاز من 48 شدHeartHeart
مرسی . خیلی باحال بود. منم 44 شدمBig Grin

شما 28 امتیاز کسب کرده‌اید، بنابراین:

شما به چشم دیگران آدمی دقیق، موشکاف و وسواسی هستید. آن‌ها شما را به چشم فردی بسیار محتاط، به شدّت دقیق و با سرعت عمل بسیار پائین می‌بینند. اگر کاری را بی‌مقدمه و ناگهانی انجام دهید، باعث تعجب همه خواهد شد. همه انتظار دارند شما همه چیز را به دقت و از زوایای مختلف بررسی کنید و آنگاه درباره‌اش تصمیم بگیرید. این خصیصه را جزو ذات شما می‌انگارند

Big Grin
ممنون عزیزم.خیلی توفعال هستی. امتیازمن48شد.
شما خيلي باخالي
من 36 شدم!!!!!!!!خیلی با حال بود
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18