انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: شیوه تنبیه کردن آقایان به وسیله خانم ها (اوج خنده)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
زن فرانسوی گفت:

به شوهرم گفتم که من دیگه خسته شدم بنابراین نه نظافت منزل، نه آشپزی، نه اتو و نه … خلاصه از اینجور کارا دیگه بریدم. خودت یه فکری بکن من که دیگه نیستم یعنی بریدم!

روز بعد خبری نشد ، روز بعدش هم همینطور دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.

روز سوم اوضاع عوض شد، شوهرم صبحانه را درست کرده بود و اورد تو رختخواب من هم هنوز خواب بودم ، وقتی بیدار شدم رفته بود دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.

زن انگلیسی گفت:

من هم مثل فرانسوی همونا را گفتم و رفتم کناردیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.

روز اول و دوم خبری نشد

ولی روز سوم دیدم شوهرم

لیست خرید و کاملا تهیه کرده بود ، خونه رو تمیز کرد و گفت کاری نداری عزیزم منو بوسید و رفتدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.

زن ایرانی گفت :

من هم عین شما همونا رو به شوهرم گفتم

اما روزاول چیزی ندیدم

روز دوم هم چیزی ندیدم

روز سوم هم چیزی ندیدم

شکر خدا روز چهارم یه کمی تونستم با چشم چپم ببینم
TongueTongueTongue

AngryAngryAngry
خیلی مسخرس
واقعا خوب نبود
ConfusedConfusedConfusedConfused
SadConfusedAngry
متاسفانه حقیقته
برای فرهنگمون باید بخندیم 4
بمیره اون مردی که فقط واسه کلفتی زن میگیره
حالا که فقط واسه کلفتی میخواد بمونه پیشه مامانش تا اون کاراشو انجام بده
(29-08-2015، 17:24)mahya . m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بمیره اون مردی که فقط واسه کلفتی زن میگیره
حالا که فقط واسه کلفتی میخواد بمونه پیشه مامانش تا اون کاراشو انجام بده

بمیره اون زنی ک چس بازی در میاره
صفحه‌ها: 1 2