انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: رحماني: تا نيم‌فصل نمي‌توانم بازي کنم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
کاپيتان تيم فوتبال فولاد خوزستان گفت: تا نيم‌فصل نمي‌توانم به دليل مصدوميت بازي کنم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رحماني: تا نيم‌فصل نمي‌توانم بازي کنم 1

بختيار رحماني پيش از مسابقه فولاد و پرسپوليس در جمع خبرنگاران گفت: در بازي فولاد و تراکتورسازي که نبودم اما اميدوارم تيم فولاد در اين مسابقه موفق شود و ما به پيروزي برسيم.

به گزارش فارس، وي ادامه داد: من به دليل مصدوميت و پارگي رباطم تا نيم‌فصل نمي‌توانم بازي کنم اميدوارم دوباره به فوتبال برگردم از هواداران هم معذرت‌ مي‌خواهم که چنين وضعيتي برايم پيش آمد.

رحماني در مورد وضعيت کارت پايان خدمت خودش و برخي ديگر از بازيکنان گفت: مدارک من را در کرمانشاه افراد زيادي تأييد کردند. آدم‌هاي معتبري اين مدارک را تأييد کردند از رسانه‌ها مي‌خواهم به اين مسئله نپردازند. اين صحبت‌ها براي جامعه ما خوب نيست اميدوارم اين مطلب ختم به خير شود بهتر است رسانه‌ها نيز زياد در اين مورد شلوغ‌کاري نکنند.

وي ادامه داد: خيلي از تيم‌ها مشکلاتي داشتند اما تمامي اين بازيکنان جوان و آينده‌دار هستند و برخي در اين مدت هر چه خواستند گفتند نبايد شرايط اينگونه باشد.