انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: شخصيت شما از روي غذاي مورد علاقتون براي ما آشكار ميشه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
غذا ها هم در شخصيت من و شما نقش خاص خودش را دارد. رنگ ;طعم و بوي غذاي مورد علا قه ي شما شخصيت شمارا براي ما باز گو ميكند.                               حالا من براتون چندتا از غذا ها رو مي نويسم.                                           خورشت قرمه سبزي=شما ادمي متين  وباصبري هستين.                                  خورشت قيمه=خيلي زود جوش و فهميده هستيد.                                         خورشت مرغ=شما شيطون . بازيگوش. باهوش ولجبازيد.                                خورشت كرفس=شما بسيار ارام و مهربان هستيد وقابل احترام.                            آش رشته=شما زود كلافه مي شويد وصبر حوصله ي شما قابل تحسين است.              ته چين=بلند پروا هستيد و هميشه در كارهايتان موفق.                                    سوپ جو=آرام هستيد ولي زود نگران مي شويد.                                       عدس پلو=شما مهربونيد . وبدي را با خوبي پاسخ مي دهيد . همچنين سخاوتمند.           لوبيا پلو=زود عصباني ميشويد ولي خود را كنترل ميكنيد .ازهرج و مرج;نامرتبي و شلوغي بيزاريد.ولي حتي اگر سنگ هم از اسمان ببارد نمي تواند  جلوي شما بايستد .          سپاس فراموش نشودHeartHeartHeart

نظر يادتون نره
خورشت قيمه=خيلي زود جوش و فهميده هستيد. Tongue
خورشت مرغ=شما شيطون . بازيگوش. باهوش ولجبازيد.
خورشت قرمه سبزي=شما ادمي متين وباصبري هستين.
چرته معمولا من از کسایی که میپرسم یا
قیمه-قرمه-فسنجون-تهچین
دوست دارن معمولاDodgy
منم با اینکه عاشق قرمه سبزی هستم ولی اصلا صبور نیستم اصلاااااااا
حالا تکلیف یکی که همشو دوست داره چیه؟Big GrinBig Grin
من ^_^

ته چین و خورشت مرغ Angel
قرمه سبزي و أش جو

ولي همش مزخرفه
سوپ جو و عدس پلو
هویج پلو رو خیلی دوست دارم
خورشت مرغ و اش رشتهHeartHeartHeart