انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: نقد شخصیت های سینمایی :.. از حاشیه تا متن زندگی خصوصی و حرفه ای ستارگان سینما ..:
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
هر بازیگری متُد های خاصی برای ایفای نقش دارد

هر نقش فراز و نشیب های خودش را دارد

ماندگاری یا عدم آن هم در طول زمان مشخص میشود

اما هربازیگر زندگی شخصی خود را نیز در کنار این حرفه دارد . گاهی کمترین موضوعی از زندگی شخصی اش به بیرون درز پیدا میکند و گاهی هم مدام در صدر تیتر خبرهاست

همه اینها ابعاد یک بازیگر را تشکیل میدهند و ما هر بار به بحث درباره یکی از آن ها می پردازیم

[ و ممنونم از آقای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
_TakPaR_ کِ کُمکَم کردن .. ]

نقد شخصیت: جانی دپ( اسم اصلی: جان فر دپ)

نقد شخصیت های سینمایی :.. از حاشیه تا متن زندگی خصوصی و حرفه ای ستارگان سینما ..: 1

یکی از برترین بازیگران لیست من

نظرم رو دربارش میگم :

یک بازیگر در معنای واقعی : وقتی میشه این رو بهش اطلاق کنم که میبینم چهره ای داره با قدرت بالا برای پذیرفتن شخصیت های متفاوت در قالب ها

متعدد گاهی وقت ها اینقدر گریم برخی نقش ها بر روی اون سنگین که واقعا به خودم شک میکنم که آیا جانی هست یا نه !

صدای بسیار لحن پذیر : گاهی وقت ها میشه شخصیت رو تنها با گوش دادن به صداش شناخت و گفت شخصیت مورد نظر چه ویژگی هایی

میتونه داشته باشه

بازی با بدن , تمام اجزای صورت و ...

سوپرایز کردن مخاطب در ارائه بازی تو هر فیلمی . حتی اگه به بدی توریست باشه

فیلم های دوره جاهلیتش رو بدک نمیدونم . اما تمام اوج بودنش برای من زمان بودنش در کنار " تیم برتون " هست .

این 2تا وقتی در کنار هم قرار میگیرند ، فیلم هر چند دقیقه ای که باشه برای من بی نظیر میگذره .. !
به نظرم در کل جانی دپ خیلی خوب میتونه در

فیلم حل بشه !

از یه ریئس کارخانه شکلات سازی میشه یه دزد دریایی

کلا در هر فیلمی که بازی میکنه شخصیت متفاوتی داره |:
خب فکر کنم حتی اگر جز لیست برترین های یه دوست دار سینما نباشه اما باز یه فیلمی ازش هست که جز برترین فیلم های اون باشه !

از نظر من جانی دپ مثل یه قطعه پازله که فقط و فقط قطعه مکملش تیم برتون هست . گویی از اول خلق شدن برای کامل کردن هنری و رفتار همدیگه .

یه کتابی از زندگی برتون چاپ شده ، با بچه ها چند وقت پیش میخوندیمش بعضی بخش هاشو که مربوط به این به حضور جانی در زندگی برتون بود !

خیلی جالب بود یه جورایی برتون برای جانی دپ یه فرشته نجات بوده و گرنه شاید الان دپ رو باید با کارای دیگه میشناختیم .

از نظر خانوادگی هم که بارزه چه روابطی باهم دارن و این به نزدیک تر شدن این 2تا از هر نظر کمک میکنه .

اما اینجا میخوام به بازی های چند وقت اخیر دپ اشاره کنم _ چیزی که از دهنم نمیفته اسم توریست هست _

نمیدونم واقعا چجوری این دست از کارها رو برای انجام فعالیت انتخب میکنه جز جنبه مالیش ؟!

یه بازی ضعیف ، یه جورایی باید بگم اصلا تو توریست بازی نمیکرد ، اصلا از توانایی ازیگریش استفاده نمیکرد ؛ فقط هرازگاهی در سکانس های مختلف جک

اسپارو رو میدیدم یا کارکترهای دیگش .. بعضی وقت ها هم که کلا هیچی نمیدیدم !

نمیدونم چرا ولی احساس میکنم یه نقطه اوج دیگه برای دپ نیاز دارم تا با لذت نگاش کنم .

یه چیزی مثل هیمن پروژه جدید با برتون !
چانی دپ یکی از بهترین بازیگرای کمدی هست که تاحالا دیدم D:

جانی تو نواختن گیتار الکتیریک هم استعداد چشم گیری داره و حضورش در کنسرت Marilyn Manson موقع گیتار زدن یکی از صحنه های فراموش نشدنیه ^_^

هرنقشیو بهش بدن بدن عالی بازی میکنه .-.

ولی اخیرا فیلم هایی که بازی میکنه چیزی نیست که درحدش باشه و میتونه بهتر از اون باشه ..

فیلم ادوارد دست قیچی ساخت سال 1990  اولین همكاری جانی دپ و تیم برتون بود  D:

~~~> جالب است بدانید كه اولین انتخاب برتون برای بازی در نقش «ادوارد دست‌قیچی» مایكل جكسون بود. دپ برای رسیدن به كاراكتر ادوارد، بیشتر فیلم‌های چارلی چاپلین را دید تا یاد بگیرد چطور می‌شود بدون ادای دیالوگ حس دلسوزی و ترحم مردم را برانگیخت.

فیلم سویینی تاد «آرایشگر اهریمنی خیابان فلیت» ساخت سال 2007 یك همكاری دیگه جانی دپ و تیم برتونه که برای این فیلم نامزد جایزه اسكار و بسیاری جوایز معتبر دیگه شد و توانست جایزه گلدن‌گلوب را هم برای بازی در نقش این آرایشگر خونخوار به دست آورد D:

در کل جانی بهتر از چیزی که الان هست میتونه باشه ..
بنظر من برتون حکم یه فرشته نجات رو داره برای جانی دپ !

تیم برتون هم زندگی خصوصی دپ رو نجات داد و متحول کرد و هم زندگی حرفه ایش تو هالیوود !

اگر برتون جانی دپ رو از اون وضعیت از نظر من تاسف بار اعتیاد و دعواها و دستگیری ها و ... نجات نمیداد و کارکری مثل ادوارد رو براش نمینوشت ..

الان دپ اینی که الان بود , نبود !

الان هم که میبینید چقدر زندگی خصوصی این 2تا بهم وصل هست و گره خورده و البته زندگی حرفه ایشون از طرف دیگه که کلی پر از موفقیت هست

عاشق تموم کارایی هستم که این 2تا با هم باشن !

(: !

میتونید پیشنهادهاتون رو در همین تاپیک بذارید و به نوبت در هر هفته به هرکدومشون برسیم و دربارش با هم حرف بزنیم

مرسی از همه !
لیست بعضی از جوایزش D:

سال 2008 برنده جایزهٔ گلدن گلوب بهترین بازیگر مرد فیلم موزیکال یا کمدی اسم فیلم : سوئینی تاد

سال 2004 برنده جایزهٔ انجمن بازیگران نمایش/بازیگر مرد نقش اصلی برای نقش آفرینی درخشان فیلم : دزدان دریایی کارائیب --> نفرین مروارید سیاه 

سال 2008 برنده جایزهٔ فیلم ام‌تی‌وی بهترین نقش کمدی اسم فیلم : دزدان دریایی کارائیب: پایان جهان

سال 2008 برنده جایزهٔ فیلم ام‌تی‌وی  بهترین نقش منفی  اسم فیلم : سوئینی تاد: آرایشگر شیطانی خیابان فلیت

سال 2007 برنده جایزهٔ فیلم ام‌تی‌وی  بهترین بازی اسم فیلم : دزدان دریایی کارائیب: صندوق مرد مرده

سال 2004 برنده جایزهٔ فیلم ام‌تی‌وی  بهترین بازیگر مرد اسم فیلم : دزدان دریایی کارائیب: نفرین مروارید سیاه

سال 2012 برنده جایزهٔ برگزیده مردم صداپیشه انیمیشن محبوب اسم فیلم :رنگو

سال 2007 برنده جایزهٔ برگزیده مردم ستارهٔ مرد محبوب اسم فیلم : دزدان دریایی کارائیب: صندوق مرد مرده

سال 2007 برنده جایزهٔ برگزیده مردم ستارهٔ مرد محبوب اسم فیلم : دزدان دریایی کارائیب: صندوق مرد مرده

سال 2007 برنده  جایزهٔ برگزیده مرد  ستارهٔ اکشن مرد محبوب و ستاره مرد محبوب و زوج محبوب اسم فیلم :  دزدان دریایی کارائیب: صندوق مرد مرده

سال 2006برنده جایزهٔ امپایر بهترین بازیگر اسم فیلم : چارلی و کارخانه شکلات سازی

سال 2004 برنده جایزهٔ امپایر بهترین بازیگر اسم فیلم :دزدان دریایی کارائیب: نفرین مروارید سیاه

سال 1996 برنده جایزهٔ ALFS بازیگر سالاسم فیلم : اد وود

سال 1996 برنده جایزهٔ ALFS بازیگر سال اسم فیلم :  دون خوان دی‌مارکو

سال 2006 برنده  جایزهٔ ستلایت طلایی بازیگر برگزیده فیلم درام/ماجراجویی  اسم فیلم : دزدان دریایی کارائیب: صندوق مرد مرده

سال 2013 برنده جایزهٔ بلیمپ بازیگر مرد محبوب اسم فیلم : سایه‌های سیاه

و کلی جوایز دیگه D:
جانی دپ عالیه .. هرچی بهش جایزه بدن بازم کَمه D: .. !

فیلم دزدان دریایش یکی از فانتزیایِ مَنه :|

اون قسمتی که تموم دزدای دریایی روح و زامبین . .اون قسمت عالیهه :V ! ..
حالا چون من طرفدار متال و راکم داشتم اخبارشونو چک میکردم چشم به این خورد ._. !

"کیث ریچاردز" گیتاریست افسانه ای بند "رولینگ استونز" باز هم در قسمت جدید "دزدان دریایی کارائیب" !

ساعاتی پیش سایت خبری معتبر "Daily Mail" خبری رو منتشر کرد که در اون اعلام شد "کیث ریچاردز" در "دزدان دریای کارائیب" جدید که سال 2015 اکران میشه به عنوان پدر "جک اسپارو" به ایفای نقش می پردازد!

او در "دزدان دریای کارائیب" ای که سال 2007 و 2011 منتشر شده بود نیز حضور داشت.

قسمت جدید این فیلم هم داره میاد D: !
تنها فیلمی که در مورد دزدای دریای بود و من دوست داشتم و دارم همین بود و هست (: !

خیلی خوبه که داره قسمت بعدیش هم میاد بیرون :>

جانی تو این دزدان دریایی خیلی شاسگول میزنه و من اینو دوست میدارم ^_^ D:
جانی دپ بازیگر خیلی قابلیه
اما از نظر من همه نقشاش رو به یه حالت بازی میکنه
با این حال عاشق کاراشم
صفحه‌ها: 1 2