انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: دعوای امیر تتلو و جی جی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
میر تتلو و زدبازی : امیر تتلو از گروه زد بازی خواسته که با او فیت بدن اما تاکید کرد که از زد بازی منظور علیرضا جی جی نیست و همین جمله باعث یک دعوای فیسبوکی شد .
دعوای امیر تتلو و جی جی 1

نوشته ی اول تتلو :

دارم یه فکرِ مریض میکنم رو آهنگِ ” ما به هم بیمار بودیم ” !! نظرتون چیه با زدبازی بخونیمِش ؟!؟! البته بچه های قدیمِ زدبازی یعنی ” سهراب و مهراد ” !! اینی که میگم فقط یه نظر بودا ، هنوز حتی به خودشونم پیشنهادشو نگفتم !! گفتم اول ببینیم تتلیتی ها چی میگن بعد اصن بحثش رو مطرح کنم !!
جواب علیرضا :
یکی‌ نی‌ به این امیر کچلو بگه تو ۱۰ ساله سوژه خنده همهٔ مایی..
فک نکن چون الان ۱ مشکل پیش اومده بینمون, خبریه.. تو خز‌ترین و جواد‌ترین خوانندهٔ تاریخی .. روزی که یکی‌ از ماها اسمش رو یه آهنگ با تو بیاد دنیا رسیده به آخر…
نوشته ی دوم تتلو :
امان از دستِ بعضى از این هوادار نماها !!! بابا من میخواستم تو آلبوم فیت بذارم که از یه نواختى درآد و مردم حال کنن !! اومدم دیدم خودم واقعاً فقط کار ٣ نفر رو در حال حاضر دوست دارم ، اونها هم مهراد و سهراب و یاس هستن !!! بقیه زدن تو خاکى ، این ٣ تا از اول خدایى خوب بودن ! خودمم واقعاً طرفدارشونم و این بنده خدا ها هم اصلا روحشونم خبر نداره و هنوز هیچى بهشون نگفتم و هر ٣ تاشونم دوستاى خوبمن و هیچ مشکلى هم نداریم با هم !!! ممکنه حالا نباشن ، کار داشته باشن یا اصلا نخوان !! چى میگن این خورده مورده ها همه جا میخوان یه زرى زده باشن فقط !!! چه ربطى اصلا به یه سریا داره ؟؟ نکنین ، زشته !!!
جواب دوم علیرضا :
خارج از بحث جوادیو جدید و قدیم ، خوبه یادش بیاد وقتی‌ که تو هلفدونی بود، کدوم ۲ نفر حمایت کردن ازش …

دعوای امیر تتلو و جی جی 1
نه تتلو منظورش مهردادوسهراب بوده که جی جی الکی خودشو انداخته وسط
چون امیر اسمی از جی جی نیاورده جی جی زورش گرفته خودشو قاطی کرده و فقط خواسته یه زری زده باشه

یکی باید به جی جی بگه اخه چه ربظی به توداره
امیرفقط گفته سهراب و مهردااااااااااد
نه موزیسین خالطور شادی

نه دنبال مجوز ارشادی ...

نه تو دیسکوها غرقی و کاباره ها ...

نه تو تلویزیونا تز دادی

عجب قشنگ گفت شاهین |:
امیر ادمه اخه،؟
مرتیکه ظاهر ساز احمق...
وای خدا تتلو هخونیه ک نامه داده بود ب رهبر پاچه خاری برا مجوز
تتلو همون هیدنی ک میگه رفیقه تو شعره اوبی زد بازی اخر اهنگش هیدن ی تیکه ب تتلو انداخت و گند زد بش
تتلو همونه ک تا 2 سال پیش با اون موهای بلندش داش نینای نای میخوند براتون
جی جی اگر صدا نداشته باشه بهترین بیت سازی ایرانو داری
جای فحاشی نیست این جا!!!

ههِ ههِ ههِ

مهراد و سهراب با تتل:|

مطمن باش که بعد از اون دیگه زدبازی گوش نمیدم!!!

بعضی از حرفای شاهین رو باس با طلا نوشت!!!!
جی جی یه چیزیو راس گف :
روزی که یکی‌ از ماها اسمش رو یه آهنگ با تو بیاد دنیا رسیده به آخر

اخه یکی نی به این تتل بگه تو کجات به زدبازی میخوره
خوب ویرایش :|

ولی به نظرم بازم حق با تتلو بود |:

چون اصن این تتل ما اسمی از جی جی نیاورد -_-

جی جی شرو کرد .-.

ولی باز بیخی :/

بحث مال خیلی وقته پیشه *_*
جی جی این وسط چیکارس  اصلا امیر با اون نبود که خودشو انداخته وسط 2mo52mo52mo5
از خداشونم باشه با امیر بخوننDodgyDodgyDodgyDodgy
×بچه ها لطفا توهین نکنید×