انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: علاقه ی شدید کلوم هود عضو گروه 5SOS به سلنا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
منبع پی اس گومز

خوب ، ممکنه همتون گروه پسرونه 5SOS رو بشناسید و اسم عضو های این گروه رو بدونید .
کلوم هود یک از این اعضا ، علاقه ی شدیدی به سلنا داره . جوری که تو مصاحبه هاش هم اینو میگه .
غزیه از اونجا شروع شد که توی یکی از مصاحبه ها از پسرا پرسیده شد که خواننده های محبوبشون کی هستش . که جوابا به این شکل بود :
کلوم : سلنا گومز رو دوست دارم . کلوم : حتما سلنا گومز .  مایکل : کیتی پری . اشتون : صد در صد وان دی . لوک : صدای تیلور سوییفت رو دوست دارم .
بعدش شایعات کِلنا ( کلوم + سلنا ) شروع شد .
ولی مثل اینکه کلوم کاری به این شایعه ها نداشت و عکسی از سلنا با متن : OH MY GOD ( با یه قلب جلوش ) به اینستاگرام فرستاد (هنوز هم هست عکسه ) :

علاقه ی شدید کلوم هود عضو گروه 5SOS به سلنا 1

بعد چند وقت توی یکی از مصاحبه هایی که با پسرا شد  ازشون پرسیدن که با سلنا گومز ازدواج میکنید یا نه !
و همشون یکصدا گفتن : "حتما " بجز لوک چون دوست جاستینه .

--
به علاوه ی این توی یکی از کنسرت های سلنا ( دقیقا نمیدونم کجا بود ولی جدیدا بوده ) که وقتی داشته سلی حرف میزده یه نفر تو جمعیت داد میزنه : " دیگه نرو با جاستین کلوم عاشقته ! " 
ظاهرا هم سلنا میفمه اما خودشو میزنه ب کوچه علی چپ و لُپاس سرخ میشه ! ( انگار اومدن خواستگاری :| )

--
اینم اطلاعات برای کسانی که زیاد 5SOS رو نمیشناسن : 

این گروه استرالیایی در سال 2011 با 4 عضو شروع به فعالیت کرد . گروه وان دایرکشن ویدیو های اون هارو توی یوتیوب دید و تصمیم گرفت کمکشون کنه بخواطر همین توی تور Take Me Home اونارو همراه خودشون بردن و به مردم شناختوندنشون :| .
و حالا تبدیل شدن به گروه خیلی محبوب و معروف که الان توی تور Where We Are وان دایرکشن همراهشون هستن .
 این گروه تشکیل شده از : کلوم هود ، لوک همینگز ، اشتون ایروین و مایکل کیلفورد .

نظر شما چیه ؟ ایا کلنا رو شیپ میکنید ؟ یا همون جلنا ؟ 
اینم بگم که کلوم 18 سالشه ! 
یعنی 4 سال از سلنا کوچیکتره .
بنظرم در مقایسه با جاستین ..جاستین خیلی خوش قیافه تره
و اینکه اگ ی زوج همسن باشن عقل دختره بیشتر میرسه
چ برسه چهار سال کوچیکتر|:

کپی هم به هیچ عنوان چ با منبع چ بی منبع مجاز نیست !
مآشالله انقدر سلی تَکه همه طرفدآرشن ..!
تآ بآ یکی بهم میزنه ، یه نفر دیگه بش پیشنآهآد میده (: !
خیلی عخشه ..
سلنا از بس خوبه همه عاشقشن ^    _   ^

ولی این پسره خیلی زشته Confused
کلومـ خوبـه ولـی کلنـآ نه
اون مصآحبه هسد ازدواج بوسه و اون یکی رو یادم نمیاد دیدی؟
کلوم سری گفد من با سلنا ازدواج میکنم
ولی لوک گفد من چون میخوآم با جآستین دوس شم با سلنا ازدواج نمیکنم
هعـی خدا من عآشخ لوکم معرکس
مرسی
اصن قیافه نداره
(12-08-2014، 16:25)Sмιle نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ببخشید ولی اونی که تو نمی دونی اینکه کلوم یه فرشته ی تک توی دنیاست ارزش سلی به پای اون نمیرسه    Rolleyes

(12-08-2014، 16:25)Sмιle نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ببخشید ولی اونی که تو نمی دونی اینکه کلوم یه فرشته ی تک توی دنیاست ارزش سلی به پای اون نمیرسه    Rolleyes