انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اینبار آیفون ۶ در جعبه اش لو رفت !
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
همه سایت های خبری به دنبال سوژه های جدید و ناب برای انتشار اخبار آن در وبسایت خود هستند.پس چه سوژه ای بهتر از آخرین پرچم دار اپل ؟ بله هرچه به شهریور ماه و زمان رونمایی از آیفون ۶ اپل نزدیک تر می شویم اخبار مربوز به این محصول پرطرفدار داغ تر می شود.

امروز تصاویری منتسب به آیفون ۶ در جعبه رسمی آن منتشر شده که با هر آنچه از طراحی آیفون ۶ تا امروز دیده ایم همخوانی دارد.در واقع دیگر چیزی از ظاهر آیفون ۶ نمانده که در زمان معرفی رسمی ما را سورپرایز کند.این همان بلایی است که سر آیفون ۵ آمد و قبل از معرفی همه از نوع طراحی آن با خبر بودند.
به گفته منابع ، این تصاویر توسط یک بتا تستر گرفته شده و هیچ توضیح اضافه ای هم درباره آن داده نشده است.در هر صورت این تصاویر چیز جدیدی برای بازگو کردن به ما ندارند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینبار آیفون ۶ در جعبه اش لو رفت ! 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چیز جالبی نداره تقریبا مثل نسخه های قبلیشه
شما مشخاصات این نسخه رو نخوندین فکر کنم نه ؟
زیاد فرقی نداره
(10-08-2014، 12:52)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بر فرض مثال من نخوندم شما توضیح بدین؟
(23-08-2014، 20:21)ARTIN... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-08-2014، 12:52)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

به جای توضیح دادن ...
با صبر و حوصله جست و جو کنین و پست های مربوط رو پیدا کنین
(23-08-2014، 20:24)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-08-2014، 20:21)ARTIN... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

به جای توضیح دادن ...
با صبر و حوصله جست و جو کنین و پست های مربوط رو پیدا کنین
آخه چی رو جست و جو کنم من که عمرا اپل بگیرم در ضمن کسایی هم که دارن استفاده کاربردی ازش میکنن ن حرفه ای و از نظر من خیلیا برا اینکه بگن پول دارن میگیرن وگرنه سامسونگ اولیت داره

بازم میگم به جای اینکه برن برنامه های جدید بریزن برن طرحشو عوض کنن ن همه عین هم
کاملا هم متفاوته
شما که توی اخبارش نیستین نظر ندین
اپل بیشترین سهام رو نسبت به شرکت های دیگه داره
(24-08-2014، 15:32)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کاملا هم متفاوته
شما که توی اخبارش نیستین نظر ندین
اپل بیشترین سهام رو نسبت به شرکت های دیگه داره
خب من نیستم شما درباره ی این مدلش توضیح بدین هرچی میدونین
حرف من این بود که طرحش عین قبلیاست ن برنامه هاش و سیستمش
سامسونگ از اپل بهتره Big GrinBig Grin
صفحه‌ها: 1 2