انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: در تکمیل تاپیک هفته کثیف راجع به جدایی جنسیتی!!!:))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اما واکنش کاربران اینترنتی نیز در برخورد با این موضوع جالب بود. تعدادی از نظرات مردم را باهم میخوانیم

یعنی مثلاً مادر و عروس و مادرشوهر با هم برن کنسرت و فردا شب داماد و پدرزن و پدرش برن کنسرت؟!!!

مرحله بعد سینماها و بعد داروخانه ها و آخر سر هم خیابان ها

یعنی چی؟ من با خانمم میریم کنسرت باید از هم جدا شیم؟

بعد حالا که یه شب کنسرت واسه خانوما باشه یه شب آقایون، شب خانوما خواننده پشت به سن می خونه دیگه؟؟؟
یه طرح خوب دیگه هم در ارتباط با تفکیک جنسیتی بود که اگه احیا بشه جالبه، همون جریان پیاده رو ها…

واقعا به چه سمتی داریم میریم؟
این ره که میرویم به کجا هست؟

بنظر باید سینماها در اواویت تفکیک جنسیتی قرار گیرد ، چون این مکان از همه جا تاریکتر و زن و مرد در کمترین فاصله کنار هم می نشینند .الویت بعدی هواپیماها می باشند چون زن و مرد بیشترین فاصله را از سطح زمین دارند . ضمنا مکانهای پر تردد مانند بازارها بیشترین احتمال برخورد زنان با مردان را به همراه دارد و ضمن اینکه دلیلی ندارد آقایان برای خرید در بازارهای پوشاک زنانه ، وسایل آشپزخانه ، دوخت و دوز ، رفت و روب ، آرایشی و بهداشتی حضور داشته باشند . باید بخشهایی از بازار صرفا در اختیار بانوان باشد و از ورود آقایان ممانعت بعمل آید .مانند استادیومهای فوتبال که باید مختص آقایان باشد .

پیشنهاد من ایجاد استان های زنانه و استان های مردانه س. لطفا به این موضوع رسیدگی شود بلکه همه ی ما راحت شیم

به نظر من ایران رو دو قسمت کنن بهتره . مثلا ایران و ایرانه

من میگم یکباره کره زمین را دو قسمت زنانه و مردانه کنید.

من موندم چرا در خانواده ها تفکیک جنسیتی صورت نمیگیره خواهشا رسیدگی بفرمائید

اصن اقا از وسط مازندران زیر دریای خرز تا جنوب کشور دقیقا بالای تنگه هرمز دیوار بکشیم، 6ماه مردا این ور زنا اون ور، 6ماه بعد جاها برعکس
و همه چی به خوبی و خوشی ادامه پیدا میکنه…..
فقط موندم بقیه دنیا چطور زندگی میکنن که ما نمیتونیم؟؟ ینی همه بد فقط ما خوبیم!!!!
فقط باید گفت اللهم عجل لولیک الفرج

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در تکمیل تاپیک هفته کثیف راجع به جدایی جنسیتی!!!:)) 1
[url=http://gizmiz.ir/][/url]
HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhبه نظر من بهرین رابطه ی جنسی سکس هستش که من در اولویت اول  با نامزدم قرار دادمش
*0*
 ایטּ یعنے چی؟
خوبببببب بود
Big GrinBig GrinBig Grin به به همین کم بود
ینی چی؟
جدایی خارق‌العاده کثیفی است دور از انتظار است حتی ناموس خودت هم کنارت باشد و تو چشمانت روی هوس دیگری.
دیگه به کجا فکر میکنید که مکان عمومی و ایناا و تفکیک کنیم خووو طرف بخواد ت خیابون یا هرجا که بشه پرچم بی فانوسی رو می کوبه دلیل نمیشه که