انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: دیدار دانش آموزان بامزه مدرسه موشها بعد از 30 سال
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دیدار دانش آموزان بامزه مدرسه موشها بعد از 30 سال 1

دیدار دانش آموزان بامزه مدرسه موشها بعد از 30 سال ، منیژه حکمت تهیه کننده فیلم از تدارک برنامه‌ایی ویژه برای افتتاحیه این فیلم خبر داد

و گفت: این مراسم با دعوت از دو هزار چهره فرهنگی هنری و فعال حوزه کودک و همچنین موشوندهایی که به قید قرعه انتخاب شوند در محوطه باز برج میلاد برگزار خواهد شد که تدارک ویژه‌ایی برای این برنامه دیده شده است و در پایان نیز فیلم «شهرموش‌ها2» در سالن اصلی به نمایش در خواهد آمد.

وی با اشار به تعویق اکران این فیلم که قرار بوداز عید فطر به روی پرده رود اظهار کرد: به درخواست وزارت ارشاد و برای اینکه آسیبی به فیلم‌های عید فطر نخورد سه هفته اکران را به تعویق انداختیم تا این فیلم ها متضرر نشوند و از 29 مرداد میزبان بچه های این سرزمین خواهیم بود.


دیدار دانش آموزان بامزه مدرسه موشها بعد از 30 سال 1

حکمت رونمایی از این فیلم را 27 مرداد ماه برای اهالی رسانه عنوان کرد و گفت: به احترام خبرنگاران عزیز که در طول ساخت «شهرموش‌ها2» مشوق ما بودند رو نمایی از فیلم در حضور نمایندگان رسانه ها خواهد بود که از طریق کارت به مراسمی که در سینما کوروش برگزار می شود دعوت خواهند شد.

تبلیغات گسترده «شهرموش‌ها2» به کارگردانی مرضیه برومند و تهیه کنندگی منیژه حکمت و علی سرتیپی از ابتدای مرداد ماه در سطح کشور آغاز شده و با نزدیک شدن به زمان اکران فیلم بصورت گسترده ادامه پیدا خواهد کرد.

دیدار دانش آموزان بامزه مدرسه موشها بعد از 30 سال 1
ممنونمHeartBlush
HeartHeartمرسی گلمBlushBlush
Smilesalam

(23-08-2014، 15:42)باهوش و خوشگل ترین دختر انجمن نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
HeartHeartمرسی گلمBlushBlush

HuhTongue
?shoma ki bashin