انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ♥ツ۩اس ام اس جدید طــــــــــــــــــــنـــــــــــــــــز ۩ツ♥
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.

غمگینم مثل دختری که یه ناخونش از بین 10 تا ناخون درازش از وسط شکسته :|
.

.
.

مورد داشتیم دخدره پارک دوبل کرده ازش تست دوپینگ گرفتن!
.
.
تو ایران یه نونى هست به نام نون گندم که هیچکى تاحالا نخورده فقط دست مردم دیدن … !!

.
.

ساده لوحا فک میکنن کتاب خریدن اوج روشنفکریه…
ولی مرحله ی بالاتری هم هست که کتاب نمیخری تا به قطع درختان کمک نکرده باشی.
ما اونجاییم

.
.
.

اگه بنزین هزار تومنی رو به بنز اس۵۰۰ می‌زدم که مشکلی نبود. آدم از این می‌سوزه که بنزین هزار تومنی رو می‌ریزه تو شیکم تیبا و پراید :|
.

.
.

.
دیروز رفتم آزمایش بدم
پولش شده سیصدو بیست هزار تومن
به بابام که گفتم میگه فقط اگه تو چیزیت نباشه من میدونمو تو :|

.
.

با این وضعیت باید ۴ نفری یه پراید بخریم بعد هر روز نوبت یکی باشه اون ۳ نفر دیگه هم ماشین رو هل بدن که بنزین نزنیم.
.
.
.

همونقدری که دخترا برای ازدواج به اذن پدر احتیاج دارن، متاسفانه پسرا هم محتاج اذن مادرن !!
.
.
.

اگه طرح 14 بچه برای هر خانواده محقق بشه دیگه سیستم نامگذاری جواب نمیده، باید شماره‌گذاری كنن !!
.
.
.

هر موقع واسه جمله “میخواستی منو به دنیا نیارید” که قراره از بچه م بشنوم جواب مناسبی پیدا کردم زن میگیرم
.
.

ﺍﻭﻥ ﮐﺎﻡ ﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻣﻦ تو بچگیﺍﺯ ﭼﻮﺏ ﺷﻮﺭ ﻣﯿﮕﺮﻓﺘﻢ
ﻣﺮﺣﻮﻡ ﭼﮕﻮﺍﺭﺍ ﺍﺯ ﺳﯿﮕﺎﺭ ﺑﺮﮒ ﻧﻤﯿﮕﺮﻓﺖ :|

.
.

.
در روزگاری که همه به زمین خوردنت میخندند…
برخیز و باصدای بلند بگو
مرض کثافتا
.
.

وقتی یکی فلفل دوست داره، معنیش این نیست که فلفل دهنشو نمی سوزونه؛ معنیش اینه که دوست داره فلفل دهنشو بسوزونه !!
.
.

.
شما یه استکان خون بگیر بزار رو طاقچه اگه پشه ها لب زدن! نامردا فقط داغ داغ از گلوشون پایین میره! :|
.
.
.
چند روزه نمی تونم برم تو خودم ،فک کنم فیلتر شدم :|
.
.
.
گرونی کرایه ها خیلی خوبه، مسیری که قبلا پیاده روی میکردیم 1000تومن به نفعم بود الان1800 تومن به نفعمه :|
.
.
.
ﻣﻬﺮﯾﻪ ﺟﺪﯾﺪ ﺩﺧﺘﺮﺍ .!
1393 ﻟﯿﺘﺮ ﺑﻨﺰﯾﻦ ﺍﺯﺍﺩ !
ﺍﯾﺎ ﻭﮐﯿﻠﻢ؟
ﻋﺮﻭﺱ ﺭﻓﺘﻪ ﺑﺸﮑﻪ ﺑﯿﺎﺭﻩ.
.
.
هـمـه ی نـسـل هــا ؛ نـسـل سـوخــتـه هـستـنـد…
فـقـط درصـد سوخـتـگـی فــرق مـی کـنـه و مـحــلّ سـوخـتـگـی.!!
سپــــــــــــــــــــــــــــــــاس یــــــــــــــــــــــــــادت

♥ツ۩اس ام اس جدید طــــــــــــــــــــنـــــــــــــــــز ۩ツ♥ 1نـــــــــــــــــــــــــره♥ツ۩اس ام اس جدید طــــــــــــــــــــنـــــــــــــــــز ۩ツ♥ 1
[sub][/sub]
[sub]✌[/sub]

♥ツ۩اس ام اس جدید طــــــــــــــــــــنـــــــــــــــــز ۩ツ♥ 1♥ツ۩اس ام اس جدید طــــــــــــــــــــنـــــــــــــــــز ۩ツ♥ 1♥ツ۩اس ام اس جدید طــــــــــــــــــــنـــــــــــــــــز ۩ツ♥ 1♥ツ۩اس ام اس جدید طــــــــــــــــــــنـــــــــــــــــز ۩ツ♥ 1♥ツ۩اس ام اس جدید طــــــــــــــــــــنـــــــــــــــــز ۩ツ♥ 1♥ツ۩اس ام اس جدید طــــــــــــــــــــنـــــــــــــــــز ۩ツ♥ 1♥ツ۩اس ام اس جدید طــــــــــــــــــــنـــــــــــــــــز ۩ツ♥ 1♥ツ۩اس ام اس جدید طــــــــــــــــــــنـــــــــــــــــز ۩ツ♥ 1♥ツ۩اس ام اس جدید طــــــــــــــــــــنـــــــــــــــــز ۩ツ♥ 1♥ツ۩اس ام اس جدید طــــــــــــــــــــنـــــــــــــــــز ۩ツ♥ 1♥ツ۩اس ام اس جدید طــــــــــــــــــــنـــــــــــــــــز ۩ツ♥ 1♥ツ۩اس ام اس جدید طــــــــــــــــــــنـــــــــــــــــز ۩ツ♥ 1♥ツ۩اس ام اس جدید طــــــــــــــــــــنـــــــــــــــــز ۩ツ♥ 1♥ツ۩اس ام اس جدید طــــــــــــــــــــنـــــــــــــــــز ۩ツ♥ 1♥ツ۩اس ام اس جدید طــــــــــــــــــــنـــــــــــــــــز ۩ツ♥ 1♥ツ۩اس ام اس جدید طــــــــــــــــــــنـــــــــــــــــز ۩ツ♥ 1♥ツ۩اس ام اس جدید طــــــــــــــــــــنـــــــــــــــــز ۩ツ♥ 1♥ツ۩اس ام اس جدید طــــــــــــــــــــنـــــــــــــــــز ۩ツ♥ 1♥ツ۩اس ام اس جدید طــــــــــــــــــــنـــــــــــــــــز ۩ツ♥ 1♥ツ۩اس ام اس جدید طــــــــــــــــــــنـــــــــــــــــز ۩ツ♥ 1♥ツ۩اس ام اس جدید طــــــــــــــــــــنـــــــــــــــــز ۩ツ♥ 1♥ツ۩اس ام اس جدید طــــــــــــــــــــنـــــــــــــــــز ۩ツ♥ 1