انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اس ام اس های خنده دار
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.

یکی از مزایای مامان بودن اینه که میتونی سیب زمینی سرخ کرده رو داغ داغ سر ماهیتابه بخوری ، هیشکی هم نمیزنه رو دستت بگه کمه !
.

.
.

یارو !! اسهال میگیره, دکتره سرش شلوغ بوده اشتباهی بهش آرام بخش میده. بعد مدتی ازش میپرسه چطوری؟ میگه خوبم دکتر, میرینم به خودم عین خیالمم نی.. !!
.
.
.

از وقتی بنزین گرون شده پوستم شفاف تر شده،بدنم سالمتر شده ، حس میکنم پاهام قوی تر شده !
آخه با گرون شدن بنزین همش دارم پیاده میرم بیرون :|

.

.
.

من اگه فامیلیم “امینی” بود اسم بچه مو میذاشتم “سیبز” :|
.
.

اختلاف طبقاتی داره بیداد میکنه فاصله واحد ما با دختر همسایمون که نباید 7 طبقه باشه فوق فوقش 1طبقه :|
.

.
.

واسه خوب شدن حالِ خودتون به حالِ دیگرون گند نزنین لطفن :|
.

.
.

بعضی وقتا ادم دوس داره صورت طرفشو با دستاش قاب بگیره بگه دیوونه من عاشقتم فقط شعورم نمی کشه خوب اثباتش کنم ولی تو بفهم
.
.

.
.
بدی اعصاب اینه که سیفون نداره
هرکی میرینه توش همونجا میمونه..!! :|

.
.

من بچه بودم جوجه رنگیامو مینداختم تو حوض تا بهشون شنا یاد بدم ولی خوب انقدر تنبل بودن که ترجیح میدادن غرق بشن … :|
.
.

خدمتی که رشته ی معماری به داف پروری کرد
ساپورت نکرد

.
.

.
شلوار کردیم رو بردم خیاط گفتم قربون دستت دو تا پیراهن و یه شلوار راحتی و یه مانتو مجلسی واسه خانوم والده و هرچقدر ازش موند دم کنی ازش درار Smile
.
.
.

من خودم یه سرى اهداف کوتاه مدت دارم،
یه سرى اهداف بلند مدت…..
براى کوتاه مدتا وقت ندارم
برای بلند مدتا هم حوصله ندارم

.
.
.

اینقدر که دانشجوا توی دانشگاه کتونی نایک می پوشن خود نایک کتونی تولید نکرده Smile
.

.
.

بابام : میخوام این ترم معدلت ۱۸ بشه !
من : باشه ! من این ترم معدلم ۲۰ میشه !
بابام : شوخی میکنی… !؟
من : خودت سر شوخی رو باز کردی Smile)
.

.
.
انچه که برای خود نمی پسندی
نگهدار تولد یکی از دوستات بکن تو پاچش Smile
.
.
.
یه بار خواستم کار امروزمو بندازم واسه فردا ،
محکم انداختم ،
افتاد تو پس فردا Smile)
سپــــــــــــــــــــــــــــــــاس یــــــــــــــــــــــــــادت

اس ام اس های خنده دار 1نـــــــــــــــــــــــــرهاس ام اس های خنده دار 1
[sub][/sub]
[sub]✌[/sub]

اس ام اس های خنده دار 1اس ام اس های خنده دار 1اس ام اس های خنده دار 1اس ام اس های خنده دار 1اس ام اس های خنده دار 1اس ام اس های خنده دار 1اس ام اس های خنده دار 1اس ام اس های خنده دار 1اس ام اس های خنده دار 1اس ام اس های خنده دار 1اس ام اس های خنده دار 1اس ام اس های خنده دار 1اس ام اس های خنده دار 1اس ام اس های خنده دار 1اس ام اس های خنده دار 1اس ام اس های خنده دار 1اس ام اس های خنده دار 1اس ام اس های خنده دار 1اس ام اس های خنده دار 1اس ام اس های خنده دار 1اس ام اس های خنده دار 1اس ام اس های خنده دار 1