انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: احمد نجفی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سیداحمد نجفی شوشتری (زاده دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۳۲۷ در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خرمشهر ) دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازیگر سینما و مجری برنامه تلویزیون
وی در برنامه صندلی داغ به مجری گری پرداخت خاندان وی از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شوشتر به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خرمشهر کوچیدند و وی در سال ۱۳۲۷ در این شهر به دنیا آمد.
نجفی در سال ۱۳۵۲ پس از اخذ دیپلم راهی امریکا شد. وی در رشته طراحی صحنه تحصیلات دانشگاهی خود را به پایان رساند.
احمد نجفی در سالی ۱۳۵۹ معاون شبکه دو سیما شد.
ازدواج
نجفی: سر قسمت فیلم «کارآگاه علوی» که در اکراین می‌گرفتیم عاشق شدم، این عاشق شدن از جنس هل شدن هم نبود، خانمم مترجم بود و اتفاقا از سختگیری من سر کار بشدت هم عصبانی شده بود و حتی گریه اش گرفته بود، من سر کار، آدم بدعنقی هستم! تعارف با هیچ کس ندارم و داد و بیداد می‌کنم، به هر حال ما نهایتاً ازدواج کردیم.
وی دارای یک دختر و دو پسر می‌باشد.
ممنوع‌الکاری
نجفی در مصاحبه با جام جم گفت: در تلویزیون و بعد سینما حدود، ۱۵ یا ۱۶ سال پیش [حدود سال ۷۶] و در عین ناآگاهی و این که به چه دلیل ممنوع‌الکار شدم. مرا متهم کردند که با یک شبکه ماهواره‌ای فارسی زبان به نام پی. دی. اف مصاحبه کرده‌ام.
از وقتی دیگه آقای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
احمدی نژاد آمد خدا را شکر بحث ممنوع‌الکاری در سینما کنار گذاشته شد.
انتخابات شورای شهر
احمد نجفی که یکبار از نامزدیش در انتخابات شورای شهر تهران انصراف داده بود با پس گرفتن انصرافش دوباره وارد رقابت با دیگر نامزدها شد. وی در انتخابات موفق به کسب آرای لازم نشد.
شورای عالی سینما
نجفی با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت دوم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محمود احمدی نژاد ، به عضویت در شورای عالی سینما درآمد. اعضای این شورا بصورت زیر بود:
داوود میرباقری، مسعود جعفری جوزانی،احمد نجفی، جمال شورجه، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسعود ده نمکی و محسن علی اکبری.
انتخاب ریاست جمهوری سال ۸۸
احمد نجفی در جشن پیروزی محمود احمدی نژاد در انتخابات ۱۳۸۸ شرکت کرد و در تصاویر تلویزیون پشت سر دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محمود احمدی نژاد دیده می‌شد. در این جشن احمدی نژاد معترضان به نتایج انتخابات را دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خس و خاشاک نامید. این حضور برای نجفی انتقادات زیادی را به همراه داشت.
فیلم‌های سینمایی
  1. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
    پایان‌نامه
  2. دوازده صندلی (۱۳۹۰)
  3. فیتیله و ماه پیشونی (۱۳۹۰)
  4. خاک و آتش (۱۳۸۹)
  5. شور شیرین (۱۳۸۸)
  6. یک مرد، یک شهر (۱۳۸۶)
  7. مسیح (۱۳۸۴)
  8. بشارت منجی (۱۳۸۳)
  9. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
    شوریده
  10. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
    گرداب
  11. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
    هشت‌پا
  12. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
    سگ‌کشی
  13. صدای سخن عشق (۱۳۷۹)
  14. سایه روشن
  15. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
    هتل کارتن
  16. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
    کمکم کن
  17. بالاتر از خطر (۱۳۷۵)
  18. توفان شن (۱۳۷۵)
  19. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
    آخرین بندر (۱۳۷۳)
  20. خط آتش (۱۳۷۳)
  21. پناهنده (۱۳۷۲)
  22. تاواریش (۱۳۷۲)
  23. برخورد (۱۳۷۰)
  24. تجارت
  25. گروهبان (۱۳۶۹)
  26. دندان مار (۱۳۶۸)