انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ♫♫ خانه "رپ" فلشخور ♫♫
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(15-04-2015، 17:25)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-04-2015، 17:13)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-04-2015، 16:04)ЩΦlբ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اقا چرا یه موضوع نمیزنید بین گروه ها ؟
مصلا پایدار یا 021 یا تیک تاک و کاغذ و اپیکورو و...
یه عکس از سروش هیچکس Big Grin
قصد هیچ تمسخری یا حاشیه یا کلی نیسش فقط جهت دلخوشی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/10991143-812072635533815-2664327968035218789-n.jpg

اگه خودم دسترسی بخش اصلی رو داشتم میزدم...
ولی چون ممکنه دعوا و درگیری پیش بیاد و یکی رو لازم داره بیس چهار ساعته بالا سر تاپیکا باشه
مدیرای تالار اصلی آهنگ موافقت نکردن Undecided
گفتن همینجا بحث کنید درباره گروه ها...

شاید برا تابستون که همه وقت آزاد بیشتری دارن زدم :/

24 ساعته میخوای پا نت باشی؟؟؟
خل شدی دیگه جناب رجب زاده!!
درگیری شدید پیش میاد
=_=

خب حالا  باوووشه چرا میزنیTongue
نه راستش اصلااا وقت ندارم الان
 ولی تابستون وقتم کلا آزاده ^___^
شاید اینطوری ی تکونی انجمن خورد از این حالت رخوت در اومد Undecided
اغا اغا ی لحظه|:
این پیشنهادو من قبلا بت داده بود دادا|:
گفتی بعد امتحانا Shy
الانم میگی تو تابستون؟|:
حله صدردصد؟
(15-04-2015، 17:40)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اغا اغا ی لحظه|:
گفتی بعد امتحانا Shy
الانم میگی تو تابستون؟|:
حله صدردصد؟

اره دیگه همون تو دادی من با نفس صحبت کردم راضی نشد...
حقم داره درگیری پیش میاد باید یکی باشه همش بالا سر تاپیکا باشه بجثا به بیراهه نره
تابستونم قطعی نیست چون دست من نیست من فقط دسترسی به متن آهنگا و بیوگرافی رو دارم...
باید ببینیم چی میشه الان که میبینم تابستونم بعیده عملی شه :/
(15-04-2015، 17:43)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-04-2015، 17:40)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اغا اغا ی لحظه|:
گفتی بعد امتحانا Shy
الانم میگی تو تابستون؟|:
حله صدردصد؟

حقم داره درگیری پیش میاد باید یکی باشه همش بالا سر تاپیکا باشه بجثا به بیراهه نره
تابستونم قطعی نیست چون دست من نیست من فقط دسترسی به متن آهنگا و بیوگرافی رو دارم...

منم موافقم پ الکی قول ندیم ب ملت:|
(15-04-2015، 18:07)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-04-2015، 17:43)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
اغا اغا ی لحظه|:
گفتی بعد امتحانا Shy
الانم میگی تو تابستون؟|:
حله صدردصد؟

در نا امیدی بسی امید هست خب (.. )
اصن من پوزش میطلبم شما ببخشش جوون بود خام نفهمید Sad
. باز هم حاشیه و درگیری لفظی تتلو/این بار با علیرضا منصوریان و پیام صادقیان! با هجوم هواداران سرخابی... صفحه اینستاگرام تتلو بسته شد! علیرضا منصوریان کاپیتان سابق استقلال و سرمربی کنونی تیم نفت تهران طی پیغامی از تتلو خواسته بود دست از سر پیام صادقیان بردارد.وی معتقد بود دلیل اصلی افت صادقیان ارتباط با این خواننده زیرزمینی است و فوتبال پیام صادقیان بعنوان سرمایه ملی بخاطر رفاقت با تتلو در آستانه نابودی است. بعد از رسانه ای شدن این خبر تتلو واکنش تندی نسبت به منصوریان داشت و در صفحه اینستاگرام خود نوشت: "این یارو رو نمیشناسم اصلا و روزنامه ای هم که اسم منو آورده گوه خورده.به من چه ربطی داره پیام نمیخواد آدم شه؟! من صدبار بهش گفتم دست از کاراش برداره و سیگار نکشه اما عمل نمیکنه.بعدشم که راضیش کردیم بیخیال این کاراش بشه دیگه درخشان بازیش نمیداد.به این آقایی هم که علیه من مصاحبه کرده میگم راه های دیگه ای هم برا مشهور شدن هست.غلط کردی علیه من مصاحبه کردی." بعد از این صحبت ها صفحه اینستاگرام تتلو با خیل عظیم هواداران عصبانی  علیرضا منصوریان مواجه شد.این هواداران صحبت های توهین آمیز تتلو نسبت به منصوریان را توهین به مکتب استقلال میدانستند... تا جاییکه تتلو به ناچار پست خود علیه منصوریان را پاک کرد و اعلام کرد بخاطر فحش هاییکه خورده از اینستا میره و بزودی پیج خود را به یک موسسه خیریه واگذار خواهد کرد و همچنین عنوان کرد براش مهم نیست فحش بدن بهش! پیام صادقیان نیز البته بیکار نماند و در مصاحبه با کاپ نسبت به صحبت های تتلو که گفته بود "صدبار به پیام گفتم سیگار نکشه" واکنش نشان داد و عنوان کرد: "قطعا این آقا وقتی این حرفارو میزده حالت عادی نداشته!دلیل نداره راجب هرچیزی مصاحبه کنم!

♫♫ خانه "رپ" فلشخور ♫♫ 100

پست شاهین در خصوص ادعای فروش البوم صاد در بعضی از سایت ها:
دوستان سلام ما هيچ نماينده‌اى در ايران براى فروش آلبوم "ص" نداريم و نخواهيم داشت. لطفا به وب‌سايت‌هايى كه مدعى فروش آلبوم ص هستند اعتماد نكنيد. تنها منبع پيش‌خريد آلبوم ص در وب‌سايت رسمى شاهين نجفى مى‌باشد:http://www.shahinnajafimusic.com/ با سپاس
آهنگ سیاه مث برف:یادگاری
هدفونا آماده باشه
(15-04-2015، 18:49)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-04-2015، 18:07)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
اغا اغا ی لحظه|:
گفتی بعد امتحانا Shy
الانم میگی تو تابستون؟|:
حله صدردصد؟

در نا امیدی بسی امید هست خب (.. )
اصن من پوزش میطلبم شما ببخشش جوون بود خام نفهمید Sad
در باقلاقاتوق مام کمی شوید است|:
من ک چشم اب نمیخوره ولی درکل اگه بشه چی میشه((=
ولی خ بدیش اینه مشغله مدیرای اهنگ و موسیقی س برابر میشه Shy
اختیار داری اغا:v

تتلوم منتظره ی وخته تا هی خدافظی کنه و برگرده:|
حالا این ک هیچی طرفدارشم هر دفعه التماس میکنن نره._.
خ این که دوروز دیه برمیگرده
این ادا و اطفارا چیه؟ عین دخترای 14 ساله رفتار میکنه.__.

(با عرض پوزش از تتلیتیا عزیز این نظر بندست..چون واقعا داره بچگاانه رفتار میکنه(

پست اینستاگرام تتلو و حرفاهایش در راستای بازگشتش:|

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واااااات؟؟؟ چى زر ميزنيد بابا استقلال سه تا اسطوره داره "ناصر خان حجازى" امير خان قلعه نويى و فرهاد مجيدى كه مخلصشونم هستم !! باز يه روز نيومدم مفت برى شروع شد ؟! اين يارو كى هست اصلا من نميشناسمش رفته گفته من با تتلو حرف زدم !!! من استقلالم دوست دارم چون اگه استقلال نبود پرسپوليسى هم نبود !! بيخود طرفداراى استقلال و به جون من نندازين و مفت برى نكنين !! والا من اصلا ايشونو نميشناسم ولى ميگن جديدا رستوران زده خواسته اسم در كنه و اسمم در كرد ديگه بسه،ايشون سالهاس فوتبالش تموم شده استقلالم كه تا امير خانه سلطان هست ايشونو راه نميدن واسه مربيگرى در نتيجه مياد گير ميده به منو پيام ،چيزى كه اصلا بهش مربوط نيست !! من چند روز پيش ميخواستم از اينستا برم اونم به خاطر اينكه زندگيمو گذاشتم و يه سرى با اينكه با "باتو و بزار تو حال خودم باشم و خيلى موزيكاى ديگه حتى گريه هم كردن ميان حتى سر يه خارجى به ما فحش ميدن و به پدر مادرم بى احترامى ميكنن !! دارم ميرم شايد آدم شدند و با كسه ديگه اين كارو نكردن!!! من ميگم ايشونو اصلا نميشناسمش بعد شما ميگين واسه اين دارم ميرم از اينستا ؟! بابا يارو كلا ده هزارتا طرفدار داره ميخواست معروف شه كه شد فسنقورى از اين بيشتر فن داره ??!! ميگه با تتل حرف زدم معلومه ديگه من اصلا موبايل ندارم داشتمم جوابه ايشونو نميدادم والا ??? !! الكى كسيو گنده نكنيد بابا مادر نزائيده هنوز كسيو كه منو وادار به انجام كارى كنه !! حالا كه اين گه رو خوردين نميرم اصلا ????? تتليتيييييياااااااا هركى زير كامنتا گوه خورد يه جورى بتركونيدش تا بفهمن 

هواداراى واقعى يعنى چى
. امروز 27 فروردین ماه،سالروز تولد مرد تنهای رپ فارسی،علی سورنا است. علی امروز 25 ساله شد

. موزیک ویدیو جدید و فوق العاده زیبای یاس به نام "مسافر" منتشر شد. 

دانلود آهنگ کورنلا به نام عروسک
http://www.radiojavan.com/mp3s/mp3/Cornellaa-Aroosak

حصین هم به جمع اینستاگرام پیوست
h.rah@

دانلود موزیک ویدیو مسافر یاس
http://media1.rdfaryad.com/video3/Yas%20-%20Mosafer%20HQ%20%5BRadioFaryad%5D.mp4